#babafest

Nasz zespół

Dorota Weselak Lubi łączyć przeciwieństwa, dlatego z pochodzenia bliżej jej do gór a z miejsca zamieszkania do warmińskich jezior. Z wykształcenia filozofka, pedagog w dziedzinie pracy z osobami dorosłymi, dyplomowana trenerka komunikacji empatycznej i praktyk metody NVC (Nonviolent Communication – „Porozumienie bez przemocy”). Z zamiłowania dokładnie tak samo.
Ewa Reut Wierzy w nieograniczony potencjał rozwoju kobiety i jej moc w pokonywaniu przeciwności losu, bo to one kiedyś staną się jej największą siłą. Marzy o stworzeniu grupy wsparcia dla kobiet w Olsztynie. W 2015 roku nominowana do Baby Fest za pomoc kobietom doświadczającym przemocy.
Katarzyna Gwis Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Jej pasją jest poszerzanie wiedzy na temat zdrowia i metod jego utrzymania. W życiu codziennym ważna jest dla niej relaksacja i joga. Uważa, że poprzez wzrost świadomości ciała i uważność w życiu można znacząco wpłynąć na zdrowie i poczucie szczęścia w każdym jego wymiarze.
Dołącz do Babafest!
Maja Zakrzewska Po skończonym prawie poszła w lewo. Chodzący organizer, który lubi mieć plan, nawet jeśli ten zmienia się co 5 minut. Specyficzna mieszanka spokojnego realisty z niepoprawnym optymistą. Postrzegana, jako wieczne dziecko, które cieszy się z najmniejszych rzeczy. Podchodzi z uśmiechem do życia i ludzi.
Magdalena Paszkiewicz Energiczna i zaangażowana służbistka. Nieznosząca nudy. Chętna do pomocy, kreatywna. Zawsze uśmiechnięta. Uwielbia dzieci i zabawy z nimi, świetnie nawiązuje kontakt z małymi, jak i z dużymi. Otwarta na wysłuchanie innych. Niebojąca się wyzwań i nowych doświadczeń.
Katarzyna Kaczmarek Dewizę Wawrzyńca Medyceusza – Chcesz być szczęśliwy, to bądź, bo o jutrze nie wiadomo nic pewnego – wybrała na swoje motto i stara się realizować ją w praktyce. Uważa, że jedyny nadrzędny cel, jaki człowiek osiąga w życiu, to kres. Reszta jest drogą.
Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2019. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

 Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych z Uśmiechem w Olsztynie, wszelkie infomacje dotyczące RODO znajdują się na stronie http://babafest.pl/stowarzyszenie 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.