#babafest

Warsztaty dla Rodziców: szczegóły

liczba miejsc: 0

cena: 0zł

termin: 09.11.2023 godz. 17:30 - 20:00

lokalizacja: MOK, Kamienica Naujacka ul. Dąbrowszczaków 3

Opis:

 

Zróbmy swoim dzieciom wielką przysługę, intensywnie troszcząc się o swojego partnera lub partnerkę i o siebie" - Jasper Juul.
Zatem… jeśli chcesz wspierać swoje dziecko i towarzyszyć mu z uwagą, by rozwijało swój potencjał w atmosferze bliskości i porozumienia zapraszamy na warsztaty, na których wzmocnisz siebie. Psychicznie i emocjonalnie. Obalimy też kilka znanych pop psychologicznych mitów, które sprawiają, że być może czujesz się niewystarczającym rodzicem lub po prostu nieświadomie grasują po twoim rodzicielstwie. Poszperamy w tematach spokoju lub jego braku, potrzeb, stawiania granic, rozumienia siebie i swoich reakcji. Na luzie, bez presji na ciężką, psychologiczną pracę. Zaangażujesz się tyle ile będziesz chciał/chciała. 

Zapraszamy RODZICÓW/OPIEKUNÓW/PARY dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym na cykl 5 spotkań warsztatowych planowanych w terminach 19.10, 26.10, 9.11, 23.11, 7.12 (w godz. 17.30-20.00) - terminy jeszcze do potwierdzenia na pierwszym spotkaniu. 

OBOWIĄZUJĄ REZERWACJE - on line w naszym systemie. Możesz zrobić rezerwację dla 1osoby lub dla pary (zaznaczając 2 osoby w rezerwacji).

#warsztatydlamamy

#warsztatydlataty

#bezpłatne

Zajęcia dofinansowane są przez Miejski Zespół Profilaktyki i Terapii Uzależnień w Olsztynie. Dofinansowanie stanowi formę realizacji Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii na lata 2022- 2025.

Dorota Weselak-Piotrowska

Dorota Weselak-Piotrowska - absolwentka i miłośniczka filozofii, obecnie kształci się również jako pedagog dorosłych i trener warsztatu umiejętności psychospołecznych.  Kobieta z wielkim sercem, zaangażowanym umysłem i wiarą w człowieka. To sprawia, że nie ustaje w chęci rozwoju. Szuka go w książkach, w sobie, w szkołach, w pracy, na wolontariatach, w Bolesławcu skąd pochodzi i w Olsztynie gdzie mieszka. Co jakiś czas w Warszawie. Wierzy, że „tyle wiemy o sobie, ile nas sprawdzono”. Ceni w życiu relacje z ludźmi, „małe” sprawy, „drobne” zmiany, otwartość i poczucie humoru. W wolnych chwilach przemierza wzdłuż i wszerz piesze lub rowerowe szlaki.

brak miejsc lub rezerwacja jeszcze nie ruszyła

Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2019. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

 Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych z Uśmiechem w Olsztynie, wszelkie infomacje dotyczące RODO znajdują się na stronie http://babafest.pl/stowarzyszenie 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.