#babafest

Łap Jesień - PODCHODY - REZERWACJE od wtorku 19.09 g.10.00: szczegóły

liczba miejsc: 10

cena: 0zł

termin: 23.09.2023 godz. 10:00 - 12:00

lokalizacja: Schronisko dla Zwierząt ul. Turystyczna 2

prowadzący: zespół Schroniska dla Zwierząt, BabaFest i przyjaciele

Opis:

 

 

Chcielibyśmy zaprosić Was na dość nieszablonową, nietypową grę. Takie podchody, gdzie bohaterami będą właśnie nasi czworonożni przyjaciele. Zabawa dla ludzi, ale po to by więcej dowiedzieli się o zwierzętach. O tych nam najbliższych: pieskach i kotkach. Chodzić będziemy rodzinnie - bez piesków - a jak ktoś po grze bedzie chciał wyprowadzić zwierzaki - to będzie taka możliwość.

Start między 10.00 a 10.30 w sobotę 23.09 w Schronisku dla Zwierząt. Będziemy poruszać się po okolicach schroniska, a tereny przecież tam piękne….

 

Z doświadczenia wiemy, że jeśli kręci Was ten temat i chcecie o psychice naszych  zwierzaków wiedzieć więcej i więcej – nie zwlekajcie z zapisami, bo miejsc jest niewiele, a rozchodzą szybko.

 

Już dziś zaplanujcie sobie przyszłą sobotę. Niech to będzie wspaniała wspólna sprawa ludzi i zwierząt. Szacunek i wiedza. Bliskość i dobra relacja. Jak je tworzyć? Jak współodczuwać?

 

Co po podchodach? Wiecie, gra toczyć się będzie w okolicach schroniska….a tam kilkadziesiąt bezdomnych bied, którym duża część życia upływa za kratami. Gdybyście mieli ochotę i czas po grze to dajcie chwilę spaceru lub nawet dwie któremuś z tamtejszych psów.

One tam na Was czekają!

 

Jeśli bierzecie pod uwagę taką opcję – zwieńczenie podchodów spacerem ze schroniskowym psem – dajcie znać zapisując się na podchody, że interesuje Was taka możliwość. Zadeklarujcie się dopisując obok nazwy ekipy słowo SPACER. Będziemy wtedy wiedziały jak się do tego przygotować.

 

 Rezerwacje czas start od wtorku 19.09 od  g. 10.00 https://babafest.pl/rezerwacje  

 

 

WAŻNE!  
Przy rezerwacji zaznaczamy ekipę, z którą wybieramy się na grę :) Czyli, robimy 1 rezerwację i wpisujemy ile jest osób w ekipie. Zamiast Imienia i Nazwiska podajemy nazwę ekipy! Zachęcamy do kreatywnego połączenia ŚWIATA ZWIERZĄT I EMOCJI (np. Rozentuzjazmowane Kundelki czy Wesołe Jaszczurki :) 
 
Po dokonaniu rezerwacji dostaniecie maila ze szczegółową informacją i prośbą o deklarację w sprawie spaceru z pieskiem po grze ;) 
 
Do zobaczenia na starcie :)
 
Ale to nie koniec - bo w SCHRONISKU czekać będzie na Was wiele atrakcji:
 
Wakacje dobiegły końca, dzwonek zadzwonił, ale my nie zapraszamy do szkoły, tylko do Schroniska! W tym roku witamy jesień 23.09. od godz. 10.00 przy ul. Turystycznej 2. 
Co będzie się działo?
Wraz z BabaFest w Olsztynie wybierzemy się na podchody do lasu, gdzie czekają na Was ciekawe zadania do wykonania (szczegółów póki co nie możemy zdradzić ;)). O możliwości zapisów dowiecie się w najbliższych dniach. 
Po podchodach zapraszamy na piknik w Schronisku, gdzie:
• Fani majsterkowania będą mogli pod czujnym okiem Castorama Olsztyn samodzielnie wykonać własną pamiątkę z wydarzenia, zrobić zabawki dla kotów i psów oraz pomóc olsztyńskim futrzakom wykonując ….i tutaj kolejna niespodzianka co :)
• Miłośnicy kultury obejrzeć i wziąć udział w teatrzyku Trevor Hill Usługi Lingwistyczne i Teatralne (przy okazji podszkolimy się z j. angielskiego!) 
• W trakcie wydarzenia będzie można wesprzeć naszych podopiecznych poprzez zakup wspaniałych różności na bazarku zorganizowanym przez Fundację Usługa dla Sztuki i Galeria Usługa Jazz Bar w Olsztynie. 
• Jak na piknik przystało będzie również słodki poczęstunek dla naszych gości, 
• A dla małych i dużych złaknionych wiedzy warsztaty z psiej komunikacji. Zajęcia poprowadzi nasza behawiorystka Agata Jastrzębska.
• Oczywiście nasze psy będą czekały na spacerki (o zapisach na spacery poinformujemy w osobnym poście), a koty na zabawy i pieszczoty w Kotułku.

Informacje o prowadzącym:

 

Zapraszamy do Schroniska dla Zwierząt w Olsztynie. 
Spacery z psami lub wizyta w Kotułku to niepowtarzalna okazja i szansa, żeby odwiedzić podopiecznych schroniska i być może poznać przyjaciela na całe życie.
Podczas wydarzenia zachęcamy do kontaktu z Wolontariuszami ze schroniska, którym będzie można zadać pytania na temat samej adopcji. 
Przede wszystkim jednak można będzie poznać osobiście wybrane zwierzęta oraz ich historie.
Rezerwacja
Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2019. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

 Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych z Uśmiechem w Olsztynie, wszelkie infomacje dotyczące RODO znajdują się na stronie http://babafest.pl/stowarzyszenie 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.