#babafest

Gimnastyka 9 Sił : szczegóły

liczba miejsc: 20

cena: 0zł

rezerwacja: nie jest wymagana

termin: 21.10.2023 godz. 09:00 - 10:00

lokalizacja: Park Centralny od strony Muzeum Nowoczesności

prowadzący: Nila Prytula

Opis:

„Dziewięć sił” to system ćwiczeń psychofizjologicznych, zbudowany w celu zachowania i rozwoju zdrowia człowieka, prosty i jednocześnie skuteczny. 

 

Składa się z dziewięciu podstawowych ćwiczeń, które ćwiczą układy funkcjonalne organizmu człowieka.

Zgodnie ze światopoglądem tradycji kozackich, budzi w organizmie człowieka dziewięć sił: siłę ziemi, siłę kamienia, rodziny, życia, drzewa, ducha, podświadomości, moc węża (mądrość) ...

Uzupełnieniem systemu są ćwiczenia oddechowe i energetyczne. 

 

Autor jest doktorem filozofii, profesorem nadzwyczajnym katedry teorii i metod wychowania fizycznego na Zaporożu Narodowym Uniwersytecie im. Aleksandra Prytuły (Zaporoże, Ukraina).

 

 

Zajęcia dofinansowane przez Miejski Zespół Profilaktyki i Terapii Uzależnień w Olsztynie, dofinansowanie stanowi formę realizacji Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii na rok 2022-2025

Informacje o prowadzącym:

Nila Prytula

Nazywam się Nila Prytula, jestem fizjoterapeutką i osteopatką, absolwentką Wydziału Rehabilitacji Fizycznej Narodowego Uniwersytetu Zaporoskiego i Wschodnioeuropejskiej Szkoły Osteopatii.

Posiadam stopień Mistrza Osteopatii, praktykuję od 2015 roku. Na Ukrainie byłam Wiceprezesem Akademii Zdrowia i Sukcesu „SPAS”

Stosuję następujące metody:
– terapia czaszkowo-krzyżowa
– strukturalna osteopatyczna korekcja ciała
– osteopatia trzewna
– biodynamika czaszki
– czaszkowa osteopatia estetyczna;

Pracuję autorską metodą diagnostyki wg systemu „Siedmioczynnikowego Systemu Zdrowia Człowieka” (autor: dr Prytula O.L.) Główna zasada w mojej pracy to: indywidualne podejście i ze zrozumieniem oraz miłością do każdego pacjenta. Kategoria wiekowa pacjentów: od 0 do 99+

Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2019. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

 Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych z Uśmiechem w Olsztynie, wszelkie infomacje dotyczące RODO znajdują się na stronie http://babafest.pl/stowarzyszenie 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.