#babafest

ART- RUCH - dla Dorosłych: szczegóły

liczba miejsc: 15

cena: 0zł

rezerwacja: nie jest wymagana

termin: 27.06.2023 godz. 18:30 - 20:00

lokalizacja: Park Centralny przy grzybku koło fontann

prowadzący: Agnieszka Porowska

Opis:

Zapraszamy Was na coś zupełnie nowego - trochę ruchu i trochę .....no wlaśnie .....czego :))

 

Zajęcia będą raz w miesiącu we wtorki czyli: 23.05, 27.06, 18.07, 22.08 w godz. 18.30- 20.00 w Parku Centralnym

 

ART- RUCH : Wróżki i Wariatki - zajęcia 23.05 g. 18.30-20.00

 

Kim jest wróżka? A kim wariatka? Jakie środki wyrazu je charakteryzują? Jakich atrybutów używają? Delikatność, dystans, czar czy drapieżność, pełen luz i odwaga? Rozważna czy romantyczna? Przewidująca czy spontaniczna? Niebieski czy czerwony? Czy wróżka wyklucza wariatkę, czy może z nią współgra? W jednym ciele? Ile nas jest w nas? Opowiedz nam co czujesz, co przeżyłaś lub chcesz przeżyć.

Opowiedz nam kim jesteś. Lub zabaw się w kogoś z drugiego końca twojej wyobraźni.

 

 

Podczas ART- SPACERÓW poszukamy opowieści, które chce nam przekazać własne ciało i głowa. Zagłębimy się w różne formy wyrażania siebie ruchem, gestem, rytmem, a kto wie może i literami? Przełożymy to, co mamy w sobie, na różne formy improwizacji ruchowej, a być może stworzymy własne pisane impresje i obrazki?

Kreatywnie i na różnych poziomach będziemy tworzyć i opowiadać historie.

Ruchem, tańcem, gestem, tekstem.

Bo wszystko może być piękną, różnorodnie przedstawioną opowieścią.

 

ART-RUCH- warsztat dla wszystkich kreatywnych dusz, które chcą po raz kolejny- trochę tanecznie, trochę po aktorsku, trochę po literacku - zajrzeć w siebie.

 

Ubierzcie się wygodnie, weźcie maty czy kocyki, a jeśli macie ochotę również notesy i długopisy :)

 

 

Zajęcia dofinansowane przez Miejski Zespół Profilaktyki i Terapii Uzależnień w Olsztynie, dofinansowanie stanowi formę realizacji Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii na rok 2022 - 2025

 

Informacje o prowadzącym:

Agnieszka Porowska

 

Od wielu lat związana z literami, tańcem i ruchem – i od kilku lat kombinująca jak połączyć te wszystkie miłości. Dziennikarka, stypendystka MKiDN w dziedzinie literatury. Autorka licznych reportaży i krótkich form prozatorskich i poetyckich. Twórczyni tekstów marketingowych i na social-media. Tancerka i aktorka olsztyńskiego Teatru Ruchu Lustro, aktorka w projektowych spektaklach teatralnych. Praktykuje jogę, bawi się slamem poetyckim. Tańczy taniec intuicyjny. W przeszłości tańczyła taniec towarzyski i burleskę.

Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2019. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

 Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych z Uśmiechem w Olsztynie, wszelkie infomacje dotyczące RODO znajdują się na stronie http://babafest.pl/stowarzyszenie 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.