#babafest

Roundnet - dla Rodzin i dla Dorosłych: szczegóły

liczba miejsc: 12

cena: 0zł

rezerwacja: nie jest wymagana

termin: 27.05.2023 godz. 10:00 - 12:00

lokalizacja: Park Centralny przy fontannie

prowadzący: Adam Świderski/Arkadiusz Rosiński

Opis:

Czym jest gra Roundnet?
Roundnet to gra zespołowa w której nie potrzeba boiska, jest dynamiczna i zarazem rekreacyjna. Roundnet to świetna okazja do aktywnego spędzenia wolnego czasu w gronie przyjaciół. Dzięki swej prostocie Roundnet nie posiada ograniczeń wiekowych, gdyż każdy jest w stanie opanować proste zasady. Do gry potrzebujemy jedynie kawałka wolnej przestrzeni oraz kilku chętnych osób do zabawy. Zaletą tego sportu jest to, że nie wymaga ani wielkiej sportowej formy, ani długiego wprowadzania w skomplikowane reguły. Na zajęciach będziecie mieli okazję poznać cel i zasady gry, przećwiczyć podstawowe techniki serwowania, atakowania, odbierania i podawania piłki oraz wziąć udział w krótkiej rozgrywce wykorzystujące zdobyte umiejętności.

Zajęcia dofinansowane przez Miejski Zespół Profilaktyki i Terapii Uzależnień w Olsztynie. Dofinansowanie stanowi formę realizacji Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii na rok 2022 - 2025

Informacje o prowadzącym:

Adam Świderski,  Arkadiusz Rosiński

Adam Świderski
Pasjonat latających obiektów, głównie frisbee. Inicjator zajęć z frisbee w Olsztynie, założyciel drużyny Partisans Olsztyn. Wieloletni trener i kapitan olsztyńskich drużyn ultimate frisbee. Wieloletni działacz na rzecz promocji sportów związanych z dyskami frisbee w Olsztynie. Uczestnik mistrzostw świata i europy, reprezentant kraju. Inicjator zajęć z disc golfa w Olsztynie. 

Arkadiusz Rosiński
Trener, a także zawodnik z 10 letnim stażem w ultimate frisbee, od kilku popularyzuje również roundnet oraz discgolf. Od wielu lat pasjonuje się sportami niszowymi, które promuje na wielu imprezach lokalnych i  regionalnych. WIelokrotny wolontariusz na największych turniejach ultimate frisbee o zasięgu ogólnopolskim oraz europejskim. Poza sportem, pasjonat żeglarstwa oraz podróży autostopowych.
Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2019. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

 Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych z Uśmiechem w Olsztynie, wszelkie infomacje dotyczące RODO znajdują się na stronie http://babafest.pl/stowarzyszenie 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.