#babafest

Gra Disc Golf - dla Rodzin: szczegóły

liczba miejsc: 12

cena: 0zł

rezerwacja: nie jest wymagana

termin: 27.05.2023 godz. 10:00 - 12:00

lokalizacja: Park Centralny przy fontannie

prowadzący: Adam Świderski/Arkadiusz Rosiński

Opis:

Czym jest Gra Disc Golf?
Disc Golf jest atrakcyjną formą spędzania czasu wolnego na świeżym powietrzu, która potrafi angażować, bawić i pasjonować ludzi w każdym wieku. Łatwo jest się nauczyć w nią grać i nie wyklucza absolutnie nikogo. To świetna okazja na integrację, zabawę, poznawanie nowych osób, przy okazji zdrowego współzawodnictwa z poszanowaniem zasady fair play. Disc Golf opiera się na podobnych zasadach co gra w klasycznego golfa – piłkę i kije zastępują kolorowe dyski frisbee. Zamiast dołków na polu ustawione są specjalne kosze z łańcuchami, do których rzuca się dyskiem z wyznaczonego miejsca. Na zajęciach będziecie mieli okazję poznać cel i zasady gry, przećwiczyć podstawowe techniki rzutów i wziąć udział w krótkiej rozgrywce wykorzystujące zdobyte umiejętności. To wszystko w miłej atmosferze z nastawieniem na dobrą zabawę. 


 

Zajęcia dofinansowane przez Miejski Zespół Profilaktyki i Terapii Uzależnień w Olsztynie. Dofinansowanie stanowi formę realizacji Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii na rok 2022 - 2025

Informacje o prowadzącym:

Adam Świderski,  Arkadiusz Rosiński

Adam Świderski
Pasjonat latających obiektów, głównie frisbee. Inicjator zajęć z frisbee w Olsztynie, założyciel drużyny Partisans Olsztyn. Wieloletni trener i kapitan olsztyńskich drużyn ultimate frisbee. Wieloletni działacz na rzecz promocji sportów związanych z dyskami frisbee w Olsztynie. Uczestnik mistrzostw świata i europy, reprezentant kraju. Inicjator zajęć z disc golfa w Olsztynie. 

Arkadiusz Rosiński
Trener, a także zawodnik z 10 letnim stażem w ultimate frisbee, od kilku popularyzuje również roundnet oraz discgolf. Od wielu lat pasjonuje się sportami niszowymi, które promuje na wielu imprezach lokalnych i  regionalnych. WIelokrotny wolontariusz na największych turniejach ultimate frisbee o zasięgu ogólnopolskim oraz europejskim. Poza sportem, pasjonat żeglarstwa oraz podróży autostopowych.
Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2019. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

 Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych z Uśmiechem w Olsztynie, wszelkie infomacje dotyczące RODO znajdują się na stronie http://babafest.pl/stowarzyszenie 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.