#babafest

Kolędowanie - Leśne Mikołajki - II set: szczegóły

liczba miejsc: 25

cena: 0zł

termin: 18.12.2022 godz. 16:00 - 16:30

lokalizacja: CEIK ul. Parkowa 1 oraz Park Jakubowy przy CEIK

prowadzący: Ania Broda i Marta Urban Burdalska

Opis:

 
Olsztyńska grupa muzykujących rodzin przy współpracy z lokalnymi animatorkami i artystkami wokalno-muzycznymi (Ania Broda i Marta Urban Burdalska) przy akompaniamencie instrumentów, zaprosi uczestników Leśnych Mikołajek do wspólnego kolędowania. Uczestnicy tych warsztatów zostaną zaopatrzeni w śpiewniki – kolędowniki, z których będą mogli później korzystać w swoim zaciszu domowym.
Wspólne Kolędowanie oraz wszystkie Mikołajkowo leśne atrakcje odbędą się w bożonarodzeniowej narracji dekoracyjnej – świąteczne ozdoby, lampki, stroiki itp. Rozbudowana sfera wizualna ma na celu stworzyć wyjątkową atmosferę świątecznego ciepła i niepowtarzalnej magii tego czasu oraz pobudzić wyobraźnie i kreatywność młodszych oraz starszych. Wszystko odbędzie się w nieśpiesznej atmosferze, przy akompaniamencie i nucie kolęd, z zapachem piernika i z urokiem świecących wokół lampek.
 
KOLĘDOWANIE odbędzie się w dwóch setach:
 I tura warsztatowa: 14.00 - 15.30
 I set kolędowania: 15.30 - 16.00
 II set kolędowania: 16.00 - 16.30
 II tura warsztatowa: 16.00 - 17.30
 
Szczegóły i opisy pozostałych warsztatów i podchodów na: https://babafest.pl/warsztaty
 
Na ZAJĘCIA obowiązują zapisy przez system rezerwacji na stronie www.babafest.pl/rezerwacje od poniedziałku tj. 12.12.2022 od godz.12.00
 
WAŻNE! 

Jak robimy rezerwację to po prawej stronie wpisujemy dla ilu osób (w miejscu zaznaczonym markerem).

 
 
ZAPRASZAMY DO RODZINNEGO KOLĘDOWANIA 

Informacje o prowadzącym:

Zajęcia dofinansowane przez Miejski Zespół Profilaktyki i Terapii Uzależnień w Olsztynie, dofinansowanie stanowi formę realizacji Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii na rok 2022

 

ORGANIZATOR:

znane bardziej jako BabaFest w Olsztynie :) https://www.facebook.com/BabaFest

 

PARTNERZY: 

Fundacja Edukacji Leśnej DRZEWICE powstała z potrzeby pogłębiania więzi człowieka z naturą. Drzewice to według Bestiariusza Słowiańskiego dobre i łagodne istoty lasu, które opiekują się leśną roślinnością, dbając o jej wzrost. Mają dużo cierpliwości, urocze twarze i są pokojowo nastawione do ludzi.

https://www.facebook.com/fundacjadrzewice/​

 

Pomieszczenia udostępnili nam: 

https://fwz.org.pl/biuro-dzielnicy-zatorze/

https://fwz.org.pl/ogrod-spoleczny/

Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2019. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

 Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych z Uśmiechem w Olsztynie, wszelkie infomacje dotyczące RODO znajdują się na stronie http://babafest.pl/stowarzyszenie 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.