#babafest

Gimnastyka Sił Witalnych: szczegóły

liczba miejsc: 20

cena: 0zł

rezerwacja: nie jest wymagana

termin: 20.09.2022 godz. 18:00 - 19:00

lokalizacja: Park Centralny przy grzybku koło fontann

prowadzący: Haga Zawitowska

Opis:

Godzinne spotkanie wprowadzi Cię w gimnastykę sił witalnych ...
Na bazie 13 letnich doświadczeń tantrycznych oraz terapeutycznej pracy z ciałem, stworzyłam Sensual Practice – Gimnastykę Sił Życiowych. System uzdrawiających ćwiczeń dedykowany kobietom, które pragną rozbudzić w sobie pożądanie, zadbać o zdrowie, rozkołysać biodra, uwrażliwić ciało, otworzyć się na zmysłowy wymiar życia i uhonorować swoją kobiecość.
 
W TRAKCIE NASZEGO SPOTKANIA DOŚWIADCZYSZ:
Ćwiczeń zaczerpniętych z: Treningu Mięśni dna miednicy, Yogi Kundalini, Jin Yogi, Stretchingu, Tao Tantry, Gimnastyki dla Kobiet.
Przejdziemy przez ćwiczenia rozciągające, dzięki pozostaniu dłużej w jednej pozycji niż jesteśmy przyzwyczajone, ciało rozpuści głębokie napięcia i poszerzy zakres swojego ruchu. 
Specjalnie dobrany program ma na celu aktywizowanie centrów energetycznych oraz równomierne rozprowadzenie ich esencji po całym ciele. 
Muzyka wprowadzi nasze biodra w kołyszący ruch nadający naszemu ciału płynący zmysłowy rytm, budząc uczucie lekkości i błogości.
Kończąca nasze spotkanie relaksacja zharmonizuje i czule zasili Cię na resztę dnia.
 
Uwaga: Nie zapomnijcie o macie do ćwiczeń!
 
KORZYŚCI
Ujędrnienie ciała
Rozkołysanie bioder
Rozbudzenie zmysłów
Ulga przy bólach kręgosłupa
Odzyskanie naturalnej miękkości
Uzdrowienie długotrwałych napięć 
Uruchomienie przepływu sił witalnych
Uregulowanie gospodarki hormonalnej
 

 

Informacje o prowadzącym:

Haga Zawitowska - Kobieta pełna zmysłów, przewodniczka na drodze przebudzenia wrażliwości, dzikości i ekspresji. Chętnie dzieli się swoją wiedzą i kilkunastoletnim doświadczeniem w pracy z ciałem oraz zaprasza do podróży w odkrywanie samych siebie. Daj się jej poprowadzić ...
Rezerwacja nie jest wymagana
Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2019. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

 Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych z Uśmiechem w Olsztynie, wszelkie infomacje dotyczące RODO znajdują się na stronie http://babafest.pl/stowarzyszenie 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.