#babafest

POWITANIE LATA - Wycieczka Rowerowa z Piknikiem - zapraszamy rodziny i dzieci w wieku szkolnym: szczegóły

liczba miejsc: 30

cena: 0zł

rezerwacja: nie jest wymagana

termin: 24.06.2023 godz. 10:00 - 13:00

lokalizacja: Kładka Żubra j. Długie

prowadzący: She&Bike

Opis:

 

link do wydarzenia na FB: https://fb.me/e/2FQaqRprP

Już w sobotę zapraszamy Was na przejażdżkę rowerową z okazji Powitania Lata

Wspólny piknik nad uroczym jeziorem Wulpińskim da nam chwilę wytchnienia i dobrą energię :) Weźcie ze sobą przekąski do wspólnego biesiadowania i stroje jeśli ktoś miałby chęć zamoczyć nóżkę

Trasa do miejsca piknikowego to ok. 13 km, każdy da radę, nawet dzieciaki. 

Zapraszamy Was całymi rodzinami! Widzimy się 24.06.2023r. o 10.00 na Kładce Żubra. Do zobaczenia! 

„Życie jest jak jazda na rowerze - aby utrzymać równowagę trzeba być w ruchu”

Tempo: lekkie- 10/15km/h, Dystans: ok 10 -15 km

„Twoje tempo jest naszym tempem” to hasło przewodnie przejażdżek rowerowych, adresowanych do rowerzystek i rowerzystów, którzy cenią jazdę na luzie, bez ścigania się, z uśmiechem na twarzy. Wspólna jazda odbywa się w pięknych okolicznościach przyrody,  w tempie dostosowanym do uczestników, w miłej, przyjaznej atmosferze. Podczas mini wypraw możemy poznać Olsztyn i jego piękne przyrodnicze zasoby, które są w zasięgu „koła”. 

Rower łączy ludzi! Dlatego zapraszamy Was na chwilę relaksu, odpoczynku, a także rozmowę  z drugim człowiekiem i z przyrodą.

Informacje o prowadzącym:

She&Bike 

https://www.facebook.com/sheandbike/

Kochamy jazdę na rowerze i to nas łączy! Czerpiemy energię z przyrody, ulic miasta i życia w zgodzie ze sobą. Nie ścigamy się, lubimy naszą różnorodność. Twoje tempo jest naszym tempem. Każda pora roku jest dobra na wspólną jazdę.

Rezerwacja nie jest wymagana
Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2019. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

 Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych z Uśmiechem w Olsztynie, wszelkie infomacje dotyczące RODO znajdują się na stronie http://babafest.pl/stowarzyszenie 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.