#babafest

Uwolnij ciało: szczegóły

liczba miejsc: 15

cena: 0zł

rezerwacja: nie jest wymagana

termin: 29.06.2022 godz. 17:00 - 18:00

lokalizacja: Ogród Fun&Grill nad jez. Długim

prowadzący: Iwona Trznadel

Opis:

Uwolnij Ciało to autorskie zajęcia prowadzone przez mgr fizjoterapii Iwkę Trznadel, których celem jest uwolnienie napięć z ciała spowodowanych stresem. Poprzez uważne wprowadzenie ćwiczeniami oddechowymi, mikroruchami i nauką wzmacniania i rozluźniania mięśni dna miednicy właściwe ćwiczenia są o wiele bezpieczniejsze i świadome. Na zajęciach szukamy i wzmacniamy osobnicze, indywidualne wzorce ruchowe. Prowadząca edukuje i dokładnie tłumaczy, a ćwiczący sam decyduje o intensywności i zasięgu ruchu, aby był zgodny z jego aktualnymi możliwościami.

  
Zajęcia dofinansowane przez Miejski Zespół Profilaktyki i Terapii Uzależnień w Olsztynie, dofinansowanie stanowi formę realizacji Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii na rok 2022

Informacje o prowadzącym:

Mgr fizjoterapii Iwona Trznadel 

Właścicielka i pomysłodawczyni Twojej Przestrzeni Fundamenty Zdrowia (2021). Absolwentka wydziału Rehabilitacji na AWF w Warszawie (tytuł magistra) Fizjoterapeutka, masażystka. Instruktorka: pilates, treningu mięśni dna miednicy Corefit, gimnastyki korekcyjnej, aerial jogi, jogi twarzy, treningu funkcjonalnego. 

Absolwentka kursów masażowych i fizjoterapeutycznych:Terapia Manualna, NST (Neurostructural Integration Technique, FDM (Terapia Manualna wg Typaldosa D.O. Fascial Distortion Model, FDM TAPING rozszerzony, Masaż Dotyk Motyla (łagodna bioenergetyka dr Evy Reich), Terapia Trzewna: wybrane zagadnienia dla fizjoterapautów i terapeutów manualnych, Touch for Health 1 stopień, Pinopresura wg Michała Szymańskiego, Holistic Rebalancing Massage, Access Consciousness Bars, Access Facelift, Kinezjologia Stosowana 4 stopnie, Japoński lifting twarzy Kobido, Masaże ajurwedyjskie (Abhyanga, Shiroabhyanga, Udvartana, Ratnaabhyanga, Upanhasveda) Akademia Masażu Karuna. Absolwentka Szkoły Trenerskiej Metrum (2010-2011). Absolwentka kursów z zakresu marketingu, zarządzania, sprzedaży, pracy z klientami ( wieloletnia praca w korporacji farmaceutycznej). Twórczyni autorskiego programu dla dzieci Fizjoterapia na wesoło, który z sukcesem prowadziła w latach 2014-2020 w olsztyńskich szkołach podstawowych. Twórczyni autorskiej metody pracy z ciałem Uwolnij Ciało, z której powstał kurs instruktorski. Organizatorka warsztatów rozwojowych, kursów masażowych dla dorosłych i dzieci. Żona Sławka: spokojnego informatyka, mama Oli i Wojtka. Jej życie wypełniają słowa: ” Wszechświat nie reaguje na to co chcesz, ale na to kim jesteś”.

Rezerwacja nie jest wymagana
Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2019. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

 Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych z Uśmiechem w Olsztynie, wszelkie infomacje dotyczące RODO znajdują się na stronie http://babafest.pl/stowarzyszenie 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.