#babafest

Kobiece Kręgi: szczegóły

liczba miejsc: 0

cena: 0zł

termin: 29.09.2023 godz. 19:00 - 21:00

lokalizacja: Plaża nad j.Ukiel w Łupstychu

prowadzący: Ola Śladowska

Opis:

Wrzesień 2023 ... Jaki to czas dla Ciebie? Jak oddychasz? Co masz w sobie? Jakie są Twoje myśli? Jakie złości? Jakie radości? Co sobie dajesz? Za co dziękujesz? Co odkrywasz? Jaka jest prawda ...?

Usiądźmy razem w Kręgu ...  i poszukajmy ...

Zapraszamy na Kobiece Spotkania w Kręgu nawiązujące do naturalnych cyklów życia …

Daty:

31 lipca – pełnia księżyca

31 sierpnia – pełnia księżyca (zmiana na 29.09.2023)

15 września – nów księżyca

Spotkania, na których nie trzeba nic udowadniać, na coś zasługiwać, można sobie pozwolić na pełne odczuwanie wszystkich emocji, na bycie razem, dzielenie się doświadczeniami, dawanie uwagi i słuchanie. Nikogo nie krytykujemy i nie oceniamy. W kręgach nie udzielamy sobie rad. Stwarzamy przestrzeń na słabość i odwagę… na to co masz aktualnie w sobie…

Zapraszamy osoby, które będąc w kontakcie z innymi chcą być jeszcze bliżej siebie i prawdy o sobie … chcą być w pełni … w przepływie życia.

Zainteresowane Kobiety prosimy o kontakt mailowy na adres info@babafest.pl 

#wybieramzdrowiewgłowie
#oddycham
#dziękuję
#spaceruję 
#jestnaswięcej

Zajęcia realizujemy w ramach kampanii społecznej „Zadbaj o zdrowie w głowie”.

Zajęcia dofinansowane przez Miejski Zespół Profilaktyki i Terapii Uzależnień w Olsztynie, dofinansowanie stanowi formę realizacji Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii na rok 2023-25

Informacje o prowadzącym:

 

Ola Śladowska - Psycholożka, Trenerka mentalna, Przewodniczka, Społeczniczka, Żona, Matka, Kobieta z holistycznym podejściem do człowieka. 

brak miejsc lub rezerwacja jeszcze nie ruszyła

Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2019. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

 Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych z Uśmiechem w Olsztynie, wszelkie infomacje dotyczące RODO znajdują się na stronie http://babafest.pl/stowarzyszenie 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.