#babafest

PODCHODY - Cztery łapy na Kanapy: szczegóły

liczba miejsc: 5

cena: 0 zł

termin: 02.07.2022 godz. 10:00 - 13:00

lokalizacja: Schronisko dla Zwierząt w Olsztynie

Opis:

 

4 łapy na kanapy!

 

Kochamy nasze zwierzaki, co do tego nie ma najmniejszych wątpliwości. Kupujemy im smakołyki, pozwalamy spać w łóżkach, aktywnie spędzamy z nimi czas w lasach, na plażach i na łąkach -  na co dzień i  od święta. W codzienności i na urlopie.

 

... A mimo to czasami zdarza się, że nie do końca się rozumiemy, nie zawsze potrafimy szybko odczytać - czego od nas może chcieć nasz pies czy kot (z tym drugim to czasami w ogóle bywa istna jazda bez trzymanki -  prawda kociarze? ;-)

Co w tym momencie nasz podopieczny, a w zasadzie czterołapny członek rodziny czuje? Jak dokładnie czuje?  Dlaczego postępuje tak, a nie inaczej? Zwierzaki mają swoje typowe tylko dla nich emocje, historie i zachowania.

 

Doskonale wiemy i tego chyba nikomu tłumaczyć już nie trzeba, że zwierzę nie jest rzeczą….ale nie jest też człowiekiem. A czasem tak staramy się go traktować. O takich czy innych powodach zachowań naszych zwierząt warto wiedzieć więcej! Warto się znać!

 

I dlatego dziś chcielibyśmy zaprosić Was na dość nieszablonową, nietypową grę. Takie podchody, gdzie bohaterami będą właśnie nasi czworonożni przyjaciele. Zabawa dla ludzi, ale po to by więcej dowiedzieli się o zwierzętach. O tych nam najbliższych.

 

Ta gra jest dla wszystkich, którym zwierzęta nie są obojętne. Dla tych, którzy wciąż chcą zgłębiać tajemnice ich zachowań. Dla tych, którzy chcą być bliżej czasem tak podobnych, a czasem jednak tak odmiennych od nas „elementów natury”. Będziemy badać zwierzęce emocje i wspaniale byłoby gdyby dołączały do nas całe rodziny.

 

Z podchodami „4 łapy na kanapy” startujemy 2 lipca o g.10.00 w Schronisku dla Zwierząt. Będziemy poruszać się po okolicach schroniska, a tereny przecież tam piękne….

 

Z doświadczenia wiemy, że jeśli kręci Was ten temat i chcecie o psychice naszych  zwierzaków wiedzieć więcej i więcej – nie zwlekajcie z zapisami, bo miejsc jest niewiele, a rozchodzą szybko.

 

Już dziś zaplanujcie sobie przyszłą sobotę. Niech to będzie wspaniała wspólna sprawa ludzi i zwierząt. Szacunek i wiedza. Bliskość i dobra relacja. Jak je tworzyć? Jak współodczuwać?

Dowiecie się już 2 lipca podczas naszych Podchodów „4 łapy na kanapy” przy Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Olsztynie.

 

Co po podchodach? Wiecie, gra toczyć się będzie w okolicach schroniska….a tam kilkadziesiąt bezdomnych bied, którym duża część życia upływa za kratami. Gdybyście mieli ochotę i czas po grze to dajcie chwilę spaceru lub nawet dwie któremuś z tamtejszych psów.

One tam na Was czekają!

 

Jeśli bierzecie pod uwagę taką opcję – zwieńczenie podchodów spacerem ze schroniskowym psem – dajcie znać zapisując się na podchody, że interesuje Was taka możliwość. Zadeklarujcie się. Będziemy wtedy wiedziały jak się do tego przygotować.

 

 Rezerwacje czas start od 25.06!

 

 

WAŻNE!  
Przy rezerwacji zaznaczamy ekipę, z którą wybieramy się na grę :) Czyli, robimy 1 rezerwację i wpisujemy ile jest osób w ekipie. Zamiast Imienia i Nazwiska podajemy nazwę ekipy! Zachęcamy do kreatywnego połączenia ŚWIATA ZWIERZĄT I EMOCJI (np. Rozentuzjazmowane Kundelki czy Wesołe Jaszczurki :)
 
Po dokonaniu rezerwacji dostaniecie maila ze szczegółową informacją i prośbą o deklarację w sprawie spaceru z pieskiem po grze ;) 
 
Do zobaczenia na starcie :)
 
 

 

Czekamy na Was!

wolontariusze ze schroniska

Zapraszamy do Schroniska dla Zwierząt w Olsztynie. 
Spacery z psami lub wizyta w Kotułku to niepowtarzalna okazja i szansa, żeby odwiedzić podopiecznych schroniska i być może poznać przyjaciela na całe życie.
Podczas wydarzenia zachęcamy do kontaktu z Wolontariuszami ze schroniska, którym będzie można zadać pytania na temat samej adopcji. 
Przede wszystkim jednak można będzie poznać osobiście wybrane zwierzęta oraz ich historie.
Rezerwacja
Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2019. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

 Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych z Uśmiechem w Olsztynie, wszelkie infomacje dotyczące RODO znajdują się na stronie http://babafest.pl/stowarzyszenie 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.