#babafest

Taniec - Flamenco - NATURAlNIE: szczegóły

liczba miejsc: 15

cena: 0zł

rezerwacja: nie jest wymagana

termin: 25.06.2022 godz. 17:00 - 18:00

lokalizacja: Park Centralny przy grzybku koło fontann

prowadzący: Magdalena Faszcza

Opis:

Flamenco Naturalnie- nasze zmysły sprawiają,że jesteśmy wyjątkowi! Dobra kondycja sensoryczna czyni nasze życie piękniejszym.

Praca i codzienne zmagania oddalają nas od nas samych chyba,że umiejętnie pobudzamy nasze receptory i skupiamy uwagę na życiodajnych procesach natury, która nas otacza. Kontakt z przyrodą, stąpanie boso po trawie, otaczanie się dźwiękami, które podnoszą naszą wibrację.

Do tego ukorzenienie jakie osiągamy na styku 2 energii damskiej i męskiej.

Rytm serca, rytmy żywiołów, rytmy tradycji w jakiej wyrastamy oraz tych, które nas wołają z daleka. 

To zajęcia dla każdej z nas, która w codzienności chce odnaleźć SWÓJ RYTM

Tańczymy w luźnym stroju( sugeruję zwiewną długą spódnicę lub sukienkę, spodnie typu szarawary lub pareo przewiazane w talii)

 

Zajęcia dofinansowane przez Miejski Zespół Profilaktyki i Terapii Uzależnień w Olsztynie, dofinansowanie stanowi formę realizacji Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii na rok 2022

Informacje o prowadzącym:

Magdalena Faszcza- www.magdaf.pl

Tancerka i pedagog z 20 letnim doświadczeniem w pracy z ludźmi w każdym wieku. Jej specjalnością jest flamenco ale z radością tańczy tańce z różnych stron świata. Ma za sobą dziesiątki warsztatów i szkoleń w zakresie: flamenco, tańca użytkowego, tańca irlandzkiego, tańców karaibskich, kinezjologii stosowanej, tańców w kręgu, GaGa, tańca współczesnego i ludowego. Magda kocha Andaluzję, podróże kulinarne, psy i spotkania z ciekawymi ludźmi. Obecnie skupia się na rozwoju zespołu "Ritmo Flamenco" i prowadzeniu lekcji z podstaw języka hiszpańskiego. 

Rezerwacja nie jest wymagana
Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2019. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

 Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych z Uśmiechem w Olsztynie, wszelkie infomacje dotyczące RODO znajdują się na stronie http://babafest.pl/stowarzyszenie 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.