#babafest

PrzytuLAS - rodzinne wyprawy leśne dla zmysłów : szczegóły

liczba miejsc: 0

cena: 0zł

termin: 20.08.2022 godz. 11:00 - 14:00

lokalizacja: przy CEIK ul. Parkowa 1

prowadzący: Magdalena Kalinowską

Opis:

 

Przytulasy - rodzinne wyprawy leśne dla zmysłów 

Zapraszamy rodziców i opiekunów z dziećmi w wieku przedszkolnym i szkolnym (3-12 lat) na rodzinne wyprawy leśne, które odbywają się w różnych lokalizacjach Olsztyna i okolic.

Drzewice zabiorą Was do leśnego królestwa - prawdziwej uczty dla naszych zmysłów. Zobaczymy, usłyszymy, poczujemy, dotkniemy i spróbujemy tego, co oferuje jesienna przyroda. Wykorzystamy elementy edukacji i animacji leśnej, gry terenowej, swobodnej zabawy, kąpieli leśnej.

Nasze wyprawy to zaproszenie do doświadczania i budowania relacji z przyrodą, rodziną, grupą i z samym sobą.

To budowanie wiedzy o otaczającym nas świecie w bezpośrednim kontakcie z nim.

UWAGA! Zajęcia wymagają rezerwacji - rezerwując dajcie znać dla ilu osób robicie rezerwacje :) czyli rezerwując zaznaczacie dla ilu osób jest rezerwacja :))

Informacje o prowadzącym:

 

Fot. Dzika Agatka

Magdalena Kalinowska

Współzałożycielka Fundacji Edukacji Leśnej Drzewice, edukatorka przyrody, pedagożka, prowadząca kreatywne zajęcia z językiem angielskim, zainspirowana alternatywnymi metodami nauczania i edukacją domową, mama trojga.

Fundacja Drzewice powstała z potrzeby pogłębiania więzi człowieka z naturą. Drzewice to według Bestiariusza Słowiańskiego dobre i łagodne istoty lasu, które opiekują się leśną roślinnością, dbając o jej wzrost. Mają dużo cierpliwości, urocze twarze i są pokojowo nastawione do ludzi.

https://www.facebook.com/fundacjadrzewice

brak miejsc

Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2019. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

 Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych z Uśmiechem w Olsztynie, wszelkie infomacje dotyczące RODO znajdują się na stronie http://babafest.pl/stowarzyszenie 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.