#babafest

Deska Lift Foile : szczegóły

liczba miejsc: 0

cena: 0zł

termin: 12.08.2021 godz. 17:00 - 18:00

lokalizacja: plaża w Kortowie

prowadzący: Piotr Pacewicz

Opis:

Deska Lift Foile  - 

Zajęcia będą obejmowały instruktarz pływania oraz lewitacji nad wodą na elektrycznej desce Lift Foil. Uczestnik szkolenia będzie w ciągłym kontakcie z Instruktorem za pomocom systemu intercom.

Przyjdź i spróbuj unieść się nad wodą dzięki desce lift foil.

 

Zajęcia dofinansowane przez Miejski Zespół Profilaktyki i Terapii Uzależnień w Olsztynie, dofinansowanie stanowi formę realizacji Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii na rok 2021

Informacje o prowadzącym:

Piotr Pacewicz - Instruktor pływania na deskach Lift Foil, instruktor i przewodnik pływania na deskach SUP, Założyciel Shred Wolf - Sport i rekreacja (https://www.facebook.com/shredwolfpl)

brak miejsc lub rezerwacja jeszcze nie ruszyła

Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2019. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

 Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych z Uśmiechem w Olsztynie, wszelkie infomacje dotyczące RODO znajdują się na stronie http://babafest.pl/stowarzyszenie 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.