#babafest

Nauka Gry w Golfa: szczegóły

liczba miejsc: 18

cena: 0zł

rezerwacja: nie jest wymagana

termin: 26.08.2021 godz. 17:00 - 18:00

lokalizacja: Mazury Golf & Country Club ul.Golfowa 20A

prowadzący: Kamil Tatarczuk

Opis:

Nauka gry w golfa - zajęcia, na których zdobędziesz podstawową wiedzę i postawisz swoje pierwsze golfowe kroki. Poznasz uchwyt golfowy, pozycję startową oraz zakres ruchu przy uderzeniach na putting green (krótkie uderzenia), chipping (uderzenia na średni  dystans), full swing (dalekie strzały). To może być początek fajnej golfowej przygody.

 

Zajęcia dofinansowane przez Miejski Zespół Profilaktyki i Terapii Uzależnień w Olsztynie, dofinansowanie stanowi formę realizacji Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii na rok 2021

Informacje o prowadzącym:

Kamil Tatarczuk - PGA Fully Qualified Golf Instructor 

Rezerwacja nie jest wymagana
Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2019. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

 Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych z Uśmiechem w Olsztynie, wszelkie infomacje dotyczące RODO znajdują się na stronie http://babafest.pl/stowarzyszenie 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.