#babafest

Rolki dla Średniozaawansowanych: szczegóły

liczba miejsc: 12

cena: 0zł

rezerwacja: nie jest wymagana

termin: 17.10.2021 godz. 14:00 - 15:30

lokalizacja: Plaża przy j. Ukiel przy Planktonie

prowadzący: Krzysztof Zyborowicz

Opis:

Rolki dla Średniozaawansowanych -  są to zajęcia dla osób, które opanowały już jazdę na rolkach na poziomie podstawowym i chciałyby rozwijać się w tym dalej. Na zajęciach będziemy się uczyć różnych technik skręcenia i hamowania, a także jazdy tyłem oraz pokonywania trudnych przeszkód w trakcie jazdy.

 

Zajęcia dofinansowane przez Miejski Zespół Profilaktyki i Terapii Uzależnień w Olsztynie, dofinansowanie stanowi formę realizacji Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii na rok 2021

Informacje o prowadzącym:

Założyciel szkoły jazdy na rolkach Roll Masters w Olsztynie. Od 16 lat na rolkach i 6 letnie doświadczenie w przekazywaniu wiedzy rolkarskiej, zarówno dzieci jak i dorosłych. Wiecznie nastawiony na rozwój i przyswajanie nowych umiejętności jazdy na rolkach. Sympatyczny i wyrozumiały dla każdego kto chce poszerzać swoją wiedzę rolkarską. Trzykrotny i aktualny Mistrz Polski w Speed Slalomie na rolkach.

Rezerwacja nie jest wymagana
Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2019. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

 Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych z Uśmiechem w Olsztynie, wszelkie infomacje dotyczące RODO znajdują się na stronie http://babafest.pl/stowarzyszenie 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.