#babafest

Rolki dla Początkujących: szczegóły

liczba miejsc: 12

cena: 0zł

rezerwacja: nie jest wymagana

termin: 17.10.2021 godz. 14:00 - 15:30

lokalizacja: Plaża przy j. Ukiel przy Planktonie

prowadzący: Kamil Kulik

Opis:

Rolki dla Początkujących - zajęcia skierowane są dla osób rozpoczynających przygodę z jazdą na rolkach. Na zajęciach będziemy się uczyć bezpiecznych upadków, podstawowych technik skrecania oraz hamowania, a także płynnej jazdy do przodu.

 

Zajęcia dofinansowane przez Miejski Zespół Profilaktyki i Terapii Uzależnień w Olsztynie, dofinansowanie stanowi formę realizacji Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii na rok 2021

Informacje o prowadzącym:

Kamil Kulik - Rolkarz z wielką pasją i oddaniem. Od wielu lat praktykuje Freeride Skating oraz Aggressive Skating na Skateparku. Kiedy ma okazdję, to z chęcią wybiera się na przejażdżkę po mieście. Ambitny w osobistym rozwoju, zawsze stawia na naukę nowych i ciekawych trików. Cechuje się życzliwością i z radością dzieli się swoją wiedzą z innymi. Dla niego lato czy zima, nie ma znaczenia! - ważne, że jest sucho.

Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2019. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

 Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych z Uśmiechem w Olsztynie, wszelkie infomacje dotyczące RODO znajdują się na stronie http://babafest.pl/stowarzyszenie 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.