#babafest

Pilates dla Dorosłych: szczegóły

liczba miejsc: 15

cena: 0zł

rezerwacja: nie jest wymagana

termin: 27.08.2023 godz. 11:00 - 12:00

lokalizacja: Park Centralny - zbiórka przy grzybku.

prowadzący: Marta Bonar

Opis:

Pilates - planowane terminy: 14.05, 25.06, 9.07, 27.08, (niedziela g. 11.00-12.00)

Pilates to system ćwiczeń, który wzmacnia i rozciąga mięśnie oraz pozwala zachować prawidłowe funkcjonowanie i sprawność całego ciała. Podczas zajęć mocno skupiamy się na pracy naszego „core” czyli na grupie mięśni posturalnych, nazywanych naszym wewnętrznym gorsetem. Dużą uwagę przywiązywujemy do poprawnego ustawienia ciała, co daje nam gwarancje prawidłowego wykonania ćwiczeń. Trening odbywa się na macie, bez obuwia. Jest przeznaczony dla wszystkich, bez względu na wiek i stopień zaawansowania.

Co zabrać? Matę, kocyk, wygodny strój sportowy i wodę.

Zajęcia dofinansowane przez Miejski Zespół Profilaktyki i Terapii Uzależnień w Olsztynie, dofinansowanie stanowi formę realizacji Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii na rok 2022-2025

Informacje o prowadzącym:

Marta Bonar

Mgr wychowania fizycznego, kochająca aktywny tryb życia.

Zajęcia fitness prowadzę od 2000 roku. Od kilku lat intensywnie skupiam się na pilatesie, który jest dla mnie, nie tylko wspaniałą formą ruchu, ale także możliwością wsłuchania się w potrzeby własnego ciała. 

Z miłości do pilatesu stworzyłam Plank Pilates Studio Olsztyn, gdzie dzielę się swoją pasją z wieloma cudownymi osobami. Staram się, aby każdy przygotowany przeze mnie trening opierał się na poprawnej technice, sprawiał radość z ruchu i przynosił oczekiwane efekty. Uważam, że aktywność fizyczna jest najlepszą receptą na dobre samopoczucie i sprawność w każdym wieku.

Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2019. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

 Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych z Uśmiechem w Olsztynie, wszelkie infomacje dotyczące RODO znajdują się na stronie http://babafest.pl/stowarzyszenie 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.