#babafest

Pilates: szczegóły

liczba miejsc: 15

cena: 0zł

rezerwacja: nie jest wymagana

termin: 21.06.2022 godz. 17:00 - 18:00

lokalizacja: Przystań Słoneczna Polana

prowadzący: Monika Gauk-Bujalska

Opis:

Pilates to prozdrowotna forma ruchu, którą  opracował  Joseph Pilates. Metoda ta ma na celu wzmocnić mięśnie bez ich nadmiernego rozbudowania, odciążyć kręgosłup, poprawić stabilizację, mobilność i wpłynąć na poprawną postawę. Regularne ćwiczenia systemu Pilates wpływają na obniżenie poziomu stresu oraz ogólną poprawę samopoczucia.

W pracy na macie wracamy do korzeni i wdrażamy ćwiczenia wg orderu Pilatesu klasycznego, odpowiednio je progresując. Do zajęć włączany jest drobny sprzęt m.in. małe i duże piłki, Magic Circle czy gumy oporowe. Ćwiczenia kierowane są do wszystkich grup wiekowych.

Zajęcia dofinansowane przez Miejski Zespół Profilaktyki i Terapii Uzależnień w Olsztynie, dofinansowanie stanowi formę realizacji Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii na rok 2022

Informacje o prowadzącym:

Monika Gauk-Bujalska - nauczyciel metody Pilates, trener personalny, instruktor fitness, instruktor Slow Joggingu Absolwentka Międzynarodowej Szkoły Peak Pilates, Open Mind School, Profi Fitness School, Slow Jogging Japan i wielu innych. Uczestniczka licznych warsztatów branżowych, wciąż podnosi swoje kwalifikacje zawodowe. Ceni profesjonalizm, optymizm oraz empatię, stara się podążać za koncepcją bycia" tu i teraz". Pasjonatka prozdrowotnego ruchu, jej ulubione formy to metoda Josepha Pilatesa oraz Slow Jogging wg Hiroakiego Tanaki. Mama dwóch młodych żeglarzy, miłośniczka zwierząt i otaczającej nas przyrody.

Rezerwacja nie jest wymagana
Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2019. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

 Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych z Uśmiechem w Olsztynie, wszelkie infomacje dotyczące RODO znajdują się na stronie http://babafest.pl/stowarzyszenie 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.