#babafest

Pilates: szczegóły

liczba miejsc: 15

cena: 0zł

rezerwacja: nie jest wymagana

termin: 16.08.2022 godz. 18:00 - 19:00

lokalizacja: Słoneczna Polana J. Ukiel

prowadzący: Monika Gauk-Bujalska

Opis:

Pilates to prozdrowotna forma ruchu, którą  opracował  Joseph Pilates. Metoda ta ma na celu wzmocnić mięśnie bez ich nadmiernego rozbudowania, odciążyć kręgosłup, poprawić stabilizację, mobilność i wpłynąć na poprawną postawę. Regularne ćwiczenia systemu Pilates wpływają na obniżenie poziomu stresu oraz ogólną poprawę samopoczucia.
W pracy na macie wracamy do korzeni i wdrażamy ćwiczenia wg orderu Pilatesu klasycznego, odpowiednio je progresując. Do zajęć włączany jest drobny sprzęt m.in. małe i duże piłki, Magic Circle czy gumy oporowe. Ćwiczenia kierowane są do wszystkich grup wiekowych.

„Po 10 sesjach poczujesz różnicę, po 20 sesjach zobaczysz ją, po 30 sesjach będziesz mieć całkiem nowe ciało” – Joseph Pilates

Pilates- system ćwiczeń, który wzmacnia i rozciąga mięśnie oraz pozwala zachować prawidłowe funkcjonowanie i sprawność całego ciała. Podczas zajęć mocno skupiamy się na pracy naszego „core” czyli na grupie mięśni posturalnych, nazywanych naszym wewnętrznym gorsetem. Dużą uwagę przywiązywujemy do poprawnego ustawienia ciała, co daje nam gwarancje prawidłowego wykonania ćwiczeń. Trening odbywa się  na macie, bez obuwia. Jest przeznaczony dla wszystkich, bez względu na wiek i stopień zaawansowania.

 

Zajęcia dofinansowane przez Miejski Zespół Profilaktyki i Terapii Uzależnień w Olsztynie, dofinansowanie stanowi formę realizacji Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii na rok 2022

Informacje o prowadzącym:

Monika Gauk-Bujalska

 

Nauczyciel metody Pilates, trener personalny, instruktor fitness, instruktor Slow Joggingu,u
Absolwentka Międzynarodowej Szkoły Peak Pilates, Open Mind School, Profi Fitness School, Slow Jogging Japan  i wielu innych. Uczestniczka licznych warsztatów branżowych, wciąż podnosi swoje kwalifikacje zawodowe.  Ceni profesjonalizm, optymizm oraz empatię, stara się podążać za koncepcją bycia” tu i teraz”. Pasjonatka prozdrowotnego ruchu, jej ulubione formy to metoda Josepha Pilatesa oraz Slow Jogging wg Hiroakiego Tanaki. Mama dwóch młodych żeglarzy, miłośniczka zwierząt i otaczającej nas przyrody.

 

Rezerwacja nie jest wymagana
Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2019. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

 Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych z Uśmiechem w Olsztynie, wszelkie infomacje dotyczące RODO znajdują się na stronie http://babafest.pl/stowarzyszenie 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.