#babafest

NORDIC WALKING z Anią: szczegóły

liczba miejsc: 15

cena: 0zł

rezerwacja: nie jest wymagana

termin: 15.06.2023 godz. 17:00 - 18:30

lokalizacja: kładka Żubra nad j. Długim

prowadzący: Anna Hencka-Zyser

Opis:

Zapraszam Ciebie na spotkania z Olsztyn w Ruchu, gdzie poznasz technikę Nordic Walking :)

Planowane terminy z Anią to: 18.05, 15.06, 13.07, 10.08

 

Nordic Walking,  to aktywność prozdrowotna, angażująca do 90% mięśni całego ciała. Uprawiany przez miliony ludzi na całym świecie. Sekret polega na umiejętnym odepchnięciu się specjalnymi kijami od podłoża i zaangażowaniu górnych partii mięśniowych przy jednoczesnym odciążeniu stawów skokowych, kolanowych, bioder i kręgosłupa.

Nordic Walking ma niesamowitą, wręcz magiczną moc, dzięki czemu chodzenie wciąga i uzależnia. Jak ktoś zacznie chodzić regularnie, to jego sprawność fizyczna momentalnie się poprawi :)

Zajęcia dedykowane dla każdego, bez ograniczeń wiekowych. Potrzebne własne kijki odpowiedni strój i obuwie sportowe

Dołącz do nas! :)

Zajęcia dofinansowane przez Miejski Zespół Profilaktyki i Terapii Uzależnień w Olsztynie, dofinansowanie stanowi formę realizacji Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii na rok 2022-2025

Informacje o prowadzącym:

Anna Hencka-Zyser

Psychoonkolog, coach, mówca, trener. 

Propagatorka zdrowego stylu życia i profilaktyki. 

Założycielka Fundacji Spa for Cancer zajmującej się edukacją, profilaktyką i wsparciem osób w trakcie leczenia onkologicznego. 

Autorka wielu publikacji związanych ze zdrowiem, autorka kalendarzy profilaktycznych i książki „ Pomóc Ci? W drodze po zdrowie" 

Instruktorka Nordic walking. 

Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2019. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

 Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych z Uśmiechem w Olsztynie, wszelkie infomacje dotyczące RODO znajdują się na stronie http://babafest.pl/stowarzyszenie 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.