#babafest

Joga plażowa: szczegóły

liczba miejsc: 15

cena: 0zł

rezerwacja: nie jest wymagana

termin: 24.08.2022 godz. 18:00 - 19:00

lokalizacja: plaża j.Ukiel w Łupstychu

prowadzący: Kasia Banasik - Kozłowska

Opis:

Zajęcia dedykowane dla każdego. Bez ograniczeń wiekowych.  Bez wglądu na kondycję czy wiek. Wymagana własna mata niekrępujący ruchów strój i chęć  do spróbowania! 

Zajęcia dofinansowane przez Miejski Zespół Profilaktyki i Terapii Uzależnień w Olsztynie, dofinansowanie stanowi formę realizacji Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii na rok 2022

Informacje o prowadzącym:

Zakochana i zamieszkała z wyboru od lat na Warmii.  Szczęśliwa Żona , Mama i Przyjaciel. Jestem doświadczonym instruktorem Rekreacji Ruchowej, a także wieloletnim Trenerem różnych form ruchu. Od 2003 roku praktykuję Hata- Jogę. Doskonaliłam swoje umiejętności, otrzymując tytuł nauczyciel Jogi. Od 17 lat prowadzę z powodzeniem zajęcia grup Jogi, a od 12 lat prowadzę własną firmę związaną z aktywnością fizyczną. Joga stała się moim sposobem na połączenie umysłu z ciałem, koncentrację i wyciszenie. Poskromienie złych emocji i natłoku myśli. Spoglądanie w głąb siebie na macie przynosi w życiu harmonię i wolność. Tego jestem pewna i to próbuję Wam zaszczepić na naszych zajęciach. Bez dogmatów i narzucania światopoglądu.  Praca z ciałem uwalnia od lęków i otwiera nas na pełne odczuwanie wszystkich aspektów życia. Joga jest kluczem do otwarcia umysłu, uczy uważności i wyznacza kierunek do szczęśliwego Życia. Uczy nas korzystać z fizycznych i umysłowych możliwości naszego życia.

Uwaga! Zarażam optymizmem i  chęcią do ruszenia się!

Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2019. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

 Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych z Uśmiechem w Olsztynie, wszelkie infomacje dotyczące RODO znajdują się na stronie http://babafest.pl/stowarzyszenie 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.