#babafest

Skąd wiemy czego w życiu chcemy i czy rozwój osobisty może nam pomóc w wyborze?: szczegóły

liczba miejsc: 11

cena: 10 zł

termin: 24.10.2019 godz. 17:00 - 18:30

lokalizacja: Kamienica Naujacka, MOK, ul. Dąbrowszczaków 3, Olsztyn

Opis:

Skąd wiemy czego w życiu chcemy i czy rozwój osobisty może nam pomóc w wyborze?
Najpierw mówią nam, że trzeba marzyć. Później uczą nas jak wyznaczać cele, jak się motywować, jak zaprojektować swoją karierę, jak świadomie kreować nawyki, zarządzać swoim czasem, dostosowywać się do zmian. W konsekwencji nie wypada nam nawet nie wychodzić ze strefy komfortu. Brak pasji jest niemile widziany. Musimy mieć pomysł na swoje życie, najlepiej zbudowany na fundamentach idei work-life balance. Musimy tworzyć lub być częścią biznesu opartego na wartościach, być asertywnymi pracownikami, świadomymi rodzicami, radzić sobie ze stresem, czytać książki, regularnie uprawiać sport i podróżować w najdalsze zakątki świata, zawsze podnosić poprzeczkę… STOP! Czy oby na pewno coś musimy? 
Małgorzata Ciuksza- prawniczka, psycholożka i CEO startupu, w oparciu o autorskie przykłady, postara się wraz ze słuchaczami znaleźć odpowiedź na pytanie skąd wiemy czego w życiu chcemy i czy rozwój osobisty może nam pomóc udzielić na to pytanie odpowiedzi.

Małgorzata Ciuksza

fot. Darek Lewandowski

Małgorzata Ciuksza – z zawodu radczyni prawna, z wykształcenia też psycholog. Zaangażowana w świat startupów. Na co dzień mieszka we Włoszech, pracuje w Polsce. Fanka nowych technologii. Feministka. Miłośniczka Italii. Zwiedziła blisko 80 państw. Odbyła podróż dookoła świata. Lubi pomagać. Dużo pisze. Zatroskana o przyszłość naszej Planety. Popularyzatorka wiedzy psychologicznej i prawnej. Podobno boi się tylko własnego strachu. Dba o swoją wolność i szczęście. Uwielbia świadomych ludzi, buduje dobre relacje, ceni przejrzystą komunikację. Dużo się uśmiecha. Prowadzi bloga malgorzataciuksza.com

Rezerwacja
Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2019. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

 Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych z Uśmiechem w Olsztynie, wszelkie infomacje dotyczące RODO znajdują się na stronie http://babafest.pl/stowarzyszenie 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.