#babafest

Wybacz i poczuj się wolna: szczegóły

liczba miejsc: 10

cena: 35 zł

termin: 22.10.2017 godz. 10:00 - 12:00

lokalizacja: Uniwersytet Warmińsko - Mazurski WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY, ul. Kurta Obitza 1

prowadzący: Bogusław Szedny

Opis:

Każda z nas, mniej lub bardziej, została w życiu zraniona. Czy to w domu, w pracy, czy w związku. Pytanie brzmi: Czy potrafimy wybaczyć osobom które nas skrzywdziły?
Jeśli czujesz, że potrzebujesz komuś wybaczyć a nie wiesz jak to zrobić, to zapraszamy na warsztat, na którym poznasz i doświadczysz praktycznych metod tego procesu.

Plan warsztatu:
•    Krótka medytacja relaksacyjna
•    Szczere dzielenie się swoimi doświadczeniami (dla odważnych)
•    Rozmowa na temat dostępnych metod wybaczania
•    Praktyczne ćwiczenia w dwuosobowych grupach
•    Uwalniający taniec

 

Informacje o prowadzącym:

Bogusław Szedny - architekt szczęśliwego życia
Przez 15 lat pracował jako dziennikarz i prezenter radiowo-telewizyjny (TVP, TVN, Polsat, Polskie Radio). Ponad 8 lat mieszkał w USA, gdzie był współwłaścicielem kilku firm z branży show-biznesu. Gdy wszystko się zawaliło, przeprowadził się na Hawaje w poszukiwaniu szczęścia. Przez rok doświadczył bezdomności, podczas której przeszedł wewnętrzną transformację. Od powrotu do Polski, prowadzi publiczne seminaria, grupowe warsztaty oraz pracuje indywidualne, inspirując ludzi do odkrywania wewnętrznego szczęścia. W tym roku wydał książkę pt.: "XII SUGESTII - przewodnik do szczęśliwego życia". Więcej na: www.BoguslawSzedny.com
 

Rezerwacja
Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2019. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

 Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych z Uśmiechem w Olsztynie, wszelkie infomacje dotyczące RODO znajdują się na stronie http://babafest.pl/stowarzyszenie 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.