#babafest

POCZUJ SIĘ WOLNA I ATRAKCYJNA - inspirujące spotkanie z Bogusławem Szednym: szczegóły

liczba miejsc: 74

cena: 30 zł

termin: 21.10.2017 godz. 14:30 - 16:30

lokalizacja: Uniwersytet Warmińsko - Mazurski WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY, ul. Kurta Obitza 1

Opis:

Kiedy ostatni raz czułaśżżycie jest wspaniałe i że wszystko jest takie jak być powinno?

Zapraszamy do wzięcia udziału w unikalnym spotkaniu, na którym przypomnisz sobie, że jesteś piękna i wyjątkowa! 

 TEMATY SPOTKANIA:

 Jak pokochać samą siebie
 Jak zaakceptować swoje ciało
 Jak atrakcyjność kobiet postrzegają mężczyźni
 Jak czuć się i wyglądać pięknie dzięki swojej energii


Spotkanie - POCZUJ SIĘ WOLNA  I ATRAKCYJNA, to ciekawa propozycja spojrzenia na swoją kobiecość, poprzez pryzmat męskiego punktu widzenia.

 

Bogusław Szedny

Bogusław Szedny - architekt szczęśliwego życia.
Przez 15 lat pracował jako dziennikarz i prezenter radiowo-telewizyjny (TVP, TVN, Polsat, Polskie Radio). Ponad 8 lat mieszkał w USA, gdzie był współwłaścicielem kilku firm z branży show-biznesu. Gdy wszystko się zawaliło, przeprowadził się na Hawaje w poszukiwaniu szczęścia. Przez rok doświadczył bezdomności, podczas której przeszedł wewnętrzną transformację. Od powrotu do Polski, prowadzi publiczne seminaria, grupowe warsztaty oraz pracuje indywidualne, inspirując ludzi do odkrywania wewnętrznego szczęścia. W tym roku wydał książkę pt.: "XII SUGESTII - przewodnik do szczęśliwego życia". Więcej na: www.BoguslawSzedny.com

 

Rezerwacja
Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2019. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

 Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych z Uśmiechem w Olsztynie, wszelkie infomacje dotyczące RODO znajdują się na stronie http://babafest.pl/stowarzyszenie 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.