#babafest

Agnieszka Łobacz Spokojna jak… Ocean Spokojny. Kto pływał, ten wie, jak to z oceanami bywa - ile dzieje się na ich dnie. A ona należy do kobiet, które sięgają w głąb, szukając istoty i autentyczności. Ma rzadki dar słuchania, co na ludzi działa jak magnes.
Aleksandra Śladowska Poczęta w Noc Świętojańską ma moc baśniowej wróżki – strzeże domowego ogniska, biega z wilkami, karmi ludzkie podniebienia i dusze wybitnym czekoladowcem, a co najważniejsze - dodaje skrzydeł innym.
Małgorzata Wiśniewska-Jurkowska Częściej ją widać na dwóch kółkach niż na dwóch nogach. A jeśli na nogach to najchętniej w biegu – po lesie, po górach, zawsze w dobrym towarzystwie. Łakoma na życie w ruchu, na smaczne babskie gadanie i gorzką czekoladę z pikantną papryczką chilli.
Sylwia Suchecka Gdyby była artystką paryskiej bohemy przełomu wieków zaśpiewałaby: Niczego nie żałuję.
Robiła wiele rzeczy w życiu, ale zawsze chciała zajmować się tym, co kocha. A kocha wszystko, co piękne.
Magdalena Faszcza Ognista i tajemnicza niczym taniec rodem z Andaluzji - bierze życie za rogi tu i teraz. A ma co brać, bo za Pascalem twierdzi, że tylko teraźniejszość należy do niej. Dlatego od świtu do zmierzchu pracuje i odpoczywa w tańcu, aby nocą zanurzyć się w świecie ulubionych historycznych i podróżniczych lektur.

fot. Jarosław Poliwko

tekst: Słowo Daję - Agnieszka Kacprzyk

Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2019. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

 Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych z Uśmiechem w Olsztynie, wszelkie infomacje dotyczące RODO znajdują się na stronie http://babafest.pl/stowarzyszenie 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.