#babafest

OLSZTYN W RUCHU V-X 2023

TADAM! I znów jest ten piękny maj! I znów przychodzi nowe! Nowe i plenerowe!
Jeszcze w ciele pulsuje nam ubiegłoroczne tętno naszych babofestowych aktywności (gdy raz wpadnie się w ten rytm, ciężko później z niego wyjść), a już ruszamy z kolejnymi wyzwaniami!
Tymczasem znów jest wiosna, znów przez kilka najbliższych miesięcy, aż do października będziemy spotykać się w najpiękniejszych zakątkach Olsztyna, żeby razem ćwiczyć, medytować w ruchu, tańczyć, rozciągać się i śmiać! I o siebie dbać!
Znów poniosą nas przed siebie fale naszych jezior, rowery i nogi!
Znów w atmosferze radości i luzu wrócimy do tego co już było, ale spróbujemy też czegoś nowego.
W tym sezonie pojawią się nowe zajęcia, nowi prowadzący, a czasami bardziej artystyczna, łącząca wiele sposobów na kreatywność formuła.
Ale wszystko tradycyjnie w naszym, aktywnym, zielonym duchu!
Jako że od kilku sezonów dobre duchy sprzyjają nam zarówno pod względem pogody, Waszej frekwencji jak i otwartości i zaangażowania naszych prowadzących - to w tym sezonie będziemy starać się obłaskawiać je w tak samo skuteczny sposób.
Więc my bierzemy się już za to obłaskawianie, a Wy odkurzajcie maty i sportowe buty! A domowe baletnice niech wyciągają zwiewne spódnice.
Rezerwujecie sobie wtorki i czwartki na zajęcia dla dorosłych oraz weekendy na zajęcia zarówno dla dorosłych, jak i całych rodzin z dziećmi!
Na wszystkie zajęcia wstęp będzie bezpłatny, na niektóre – ze względów organizacyjnych i sprzętowych - będą obowiązywały zapisy.
Obserwujcie nasze profile (na FB BabaFest w Olsztynie i na IG babafestfestiwal) i odwiedzajcie naszą na bieżąco aktualizowaną stronę.
Z wyprzedzeniem będziemy Was informować ➡️CO, GDZIE, KIEDY⬅️.
I zapraszajcie do naszych aktywności swoich znajomych. Będziemy wdzięczne za każde udostępnienie, każdy komentarz, każdy lajk.
Niech ćwiczy, bawi się i coraz lepiej poznaje siebie, swoje pasje i możliwości cały Olsztyn!
Do zobaczenia na zajęciach!
Wasza Baba Fest w Olsztynie

 

Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2019. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

 Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych z Uśmiechem w Olsztynie, wszelkie infomacje dotyczące RODO znajdują się na stronie http://babafest.pl/stowarzyszenie 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.