#babafest

W RUCHU

Kochani!
I znów jest wiosna!
I znów będzie się działo!
Bezpłatne zajęcia ruchowe dla kobiet i mężczyzn, dla całych rodzin, zajęcia dla młodszych, jak i dojrzalszych, zajęcia w Olsztynie i w pobliskich gminach.
Startujemy w Gronitach i w Stawigudzie ...
Na miłą rozgrzewkę i tak by przestawić się już trochę na tryb uważności w ruchu zaczynamy od TAI CHI!
Wiele z nas wie, że takie coś istnieje, ale chyba niewiele wie, o co tak naprawdę chodzi.
Pora więc założyć swobodny strój, płaskie obuwie i to sprawdzić.
Zajęcia w każdy czerwcowy czwartek o g. 17.00 w Świetlicy pod Lipą w Gronitach - poprowadzi dla nas Andrzej Wasilak.
Z kolei we wtorki o godz. 17.30 Tai Chi dotrze również do Stawigudy. Tam będziemy praktykować przy budynku Gminnego Ośrodka Kultury.
Tai Chi to system ćwiczeń wzmacniających dla wszystkich niezależnie od wieku i stanu zdrowia, chociaż szczególnie dedykowany osobom 50+.
Czekamy na Was wszystkich z niecierpliwością i liczymy, że będziecie szerzyć wieści, że JESTEM W RUCHU, RODZINA W RUCHU i cała WARMIA W RUCHU, znów gra ...
Wstęp oczywiście wolny.
Więcej szczegółów w wydarzeniu na FB:
Gimnastyka TAI CHI - Gronity
Gimnastyka TAI CHI - Stawiguda
 
Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2019. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

 Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych z Uśmiechem w Olsztynie, wszelkie infomacje dotyczące RODO znajdują się na stronie http://babafest.pl/stowarzyszenie 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.