#babafest

Dziękujemy za 10 lat BabaFest

I tak Kochane/i,
To już jest Koniec!

Misją naszego Festiwalu Rozwoju i Inspiracji BabaFest w Olsztynie, od początku jego istnienie, czyli już 10 lat (!) była Promocja i Integracja rozwoju osobistego i działalności społecznej w Olsztynie i w naszym województwie. Hasło #JestNasWięcej jest żywym dowodem na to, że jest to możliwe.

Dziękujemy Wam Wszystkim za to, że Jesteście! Wszyscy stanęliśmy na wysokości zadania w tych ekstremalnie ciężkich warunkach życia i pracy.

 

Kochane/i Uczestniczki i Uczestnicy,
Kolejny rok tym razem za rok 2020, rok bardzo wymagający, dziękujemy Wam za zaufanie. Bogata oferta warsztatów i spotkań przygotowana była z myślą o Was. Starałyśmy się bardzo, by wraz z Centrami Rozwojowymi i osobami związanymi z rozwojem osobistym na co dzień,w naszym mieście móc wypełnić naszą misję do końca, bezpiecznie, w ramach zdrowego rozsądku i pojawiających się ograniczeń.

Po raz pierwszy zaproponowałyśmy w tym roku zajęcia w plenerze - Baba w/f City - grę terenową i cieszy nas bardzo że ta forma przypadła Wam do gustu

Mamy wielką nadzieję, że skorzystaliście, że bawiliscie się Wszyscy doskonale i choć na chwilę otrzymaliście namiastkę 'normalności'.

 

Dziękujemy też naszym Partnerom
Ekipa Citi, Citi Handlowy, Women's Network Poland, dziękujemy Wam za to, że od początku w nas wierzycie, wspieracie, Jesteście. Współpracować z Wami to ogromna przyjemność.

Przyjemnością było też dla nas promowanie naszego pięknego regionu. Dziękujemy za tę możliwość Warmia i Mazury - Urząd Marszałkowski województwa Warmińsko - Mazurskiego.
My wiemy, że #genWarmiiiMazur - to ludzie, ludzie, którzy żyją w naszym wyjątkowym regionie lasów, łąk i jezior. Szanujmy to kochani i bądźmy z tego dumni, bo #JestNasWięcej i każdy z nas tworzy historię.

 

Dla na Nas Wszystkich, by wspomnienia trwały, zostawiamy mural BalbaFest  #JestNasWięcej,  który możecie odwiedzać wybierając się na spacer Łynostradą w kierunku Lasu miejskiego, tuż za zabytkowymi wiaduktami. Serdecznie zachęcamy!

 

Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2019. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

 Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych z Uśmiechem w Olsztynie, wszelkie infomacje dotyczące RODO znajdują się na stronie http://babafest.pl/stowarzyszenie 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.