#babafest

LAUREATKA BABAFEST 2019

Laureatką Konkursu o tytuł BabaFest 2019 została Małgorzata Siergiej!

Serdecznie Gratulujemy Małgosiu!

O działalność społecznej
Małgosia bardzo serio traktuje słowa harcerskiego przyrzeczenia, które złożyła kilkadziesiąt lat temu – całym życiem pełni służbę Bogu i Polsce. Środowisko młodych ludzi zna ją nie tylko w Olsztynie, a w całej Polsce: przewodzi wielu akcjom organizowanym przez i dla harcerzy, a także w Duszpasterstwie i w szkołach.  Od ponad 25 lat pełni funkcje instruktorskie i buduje organizację ZHR, która właśnie obchodzi 30-lecie. Budowała też ostoję harcerstwa za wschodnią granicą, na Ukrainie.
Udzielała się też na forum organizacji pozarządowych pełniąc funkcję w Radzie Organizacji Pozarządowych przy Urzędzie Miasta Olsztyn.


O pracy zawodowej
W pracy zawodowej od początku z zaangażowaniem pracuje jako nauczycielka języka polskiego. Ale jej działalność to nie tylko etatowe godziny lekcyjne, ale również kółka teatralne i pomoc logopedyczna. Młodzież pod jej opieką zdobywa nagrody w konkursach i olimpiadach humanistycznych i teatralnych.


Uzasadnienie
Wszystko to działalność oczywiście charytatywna – za dobre słowo. Autorytet, który w ten sposób buduje powoduje, że coraz częściej pełni odpowiedzialne stanowiska, np. członkini Naczelnictwa ZHR i komendantki 30 Zlotu ZHR.
Swoją postawą i działalnością sprawia, że pojęcie patriotyzmu nie wydaje się tylko sloganem z lekcji historii, a młodzi ludzie mogą się uczyć, jak być patriotą na co dzień. Zwłaszcza, że na co dzień Małgosia  - BabaFest - ramię w ramię z dziećmi i młodzieżą wkopuje drzewa, rozpala ogniska i z wypiekami na twarzy trzyma kciuki za młodych aktorów na amatorskiej scenie teatralnej. Prywatnie mama czwórki dzieci doskonale zarządza czasem swoim i rodziny, a jednocześnie pozostaje kobietą pełną wdzięku i świadomą swoich atutów.

Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2019. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

 Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych z Uśmiechem w Olsztynie, wszelkie infomacje dotyczące RODO znajdują się na stronie http://babafest.pl/stowarzyszenie 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.