#babafest

Baba Fashion Show na BabaFest 2018

Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych z Uśmiechem i Doradca STYLU zorganizowały after Festiwalu BabaFest pod hasłem „Moda Jednoczy”. 18.10 w Olsztynie, w klubie Mięta (ul. Świętej Barbary 9) odbył się pokaz mody, podczas którego zaprezentowali się projektanci z całej Polski. To było niezwykłe wydarzenie, które miało na celu zainspirować modowo na jesień. Podczas pokazu zaprezentowano różnorodne kolekcje ubrań, tak by każda kobieta mogła znaleźć coś dla siebie. Całą imprezę poprowadziła niezastąpiona Anita Kozłowska, a o dźwięki zadbał zespół TAS. Marki jakie można było zobaczyć na żywo to: Karen Paul, KULTA, COLORAT, Marita Bobko oraz MOUSE czyli same perełki wśród niezależnych polskich projektantów. Wyjścia pokazowe stworzyły stylistki: Agata Baldyga, Natalia Lipinska, Karina Łomżyńska, Sylwia Murach, Magda Pietrzak dzięki czemu, każda kolekcja miała swój indywidualny charakter.

Patronat: Radio Eska, MADE IN Warmia & Mazury                                                                   

Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2019. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

 Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych z Uśmiechem w Olsztynie, wszelkie infomacje dotyczące RODO znajdują się na stronie http://babafest.pl/stowarzyszenie 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.