#babafest

BabaFest 2018

Głosami internautów oraz Kapituły Konkursu, Laureatką tegorocznej edycji Konkursu o tytuł BabaFest 2018 została - Pani Angelika Stawisińska.

Serdecznie gratulujemy!

Przyznano również wyróżnienie Kapituły składającej się z wszystkich dotychczasowych uczestniczek konkursu BabaFest (2015-2017), które przypadło ex aequo Pani Annie Mikicie oraz Pani Agnieszce Kacprzyk. Również serdecznie Gratulujemy!

Gratulujemy też wszystkim nominowanym Paniom, które nie tylko dla nas są Fest, bo wszystko co robią dla innych jest ogromnie ważne i niesie ze sobą całą masę dobra. Beata Januszczyk, Kinga Grabowska, Monika Szczygło, Małgorzata Moszczyńska, Anna Puszcz, Ewa Rumińska, Agnieszka Bednarczyk, Anna Ruszczyk.
Wszystkie jesteście wyjątkowe! 

 

 

Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2019. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

 Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych z Uśmiechem w Olsztynie, wszelkie infomacje dotyczące RODO znajdują się na stronie http://babafest.pl/stowarzyszenie 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.