#babafest

Mentoring

BeFest - program mentoringowy Festiwalu BabaFest 2019


Program jest rozwinięciem Festiwalu Rozwoju i Inspiracji BabaFest. Powstał, aby w indywidualny sposób wspierać osoby chcące się rozwijać i/lub potrzebujące wsparcia  - zarówno kobiety jak i mężczyzn - w różnych obszarach życia osobistego i zawodowego, w rozwijaniu samoświadomości, kompetencji osobistych, a także  w świadomym kształtowaniu kariery zawodowej.

Czym jest mentoring?


Mentoring to partnerska relacja między mistrzem (mentorem) a uczniem (mentee), zorientowana na odkrywanie i rozwijanie potencjału ucznia. Polega na inspiracji, stymulowaniu i doradztwie opartych na bazie wiedzy, doświadczeń życiowych i zawodowych mentora. Pozwala na świadome zarządzanie życiem i projektowanie własnej przyszłości w szerokiej perspektywie. Mentoring jest procesem dwustronnym – z tej relacji czerpie nie tylko mentee, ale też mentor, który ma szanse zobaczyć wiele spraw z innej perspektywy i zyskać mnóstwo nowych impulsów do rozwoju osobistego. Celem długoterminowym mentoringu jest wszechstronny rozwój jednostki, pomoc w efektywnym budowaniu ścieżki kariery zawodowej i wypracowaniu satysfakcjonującej postawy wobec życiowych wyzwań.

Poniżej przedstawione są sylwetki mentorów, którzy zdecydowali się podzielić z innymi swoją wiedzą i umiejętnościami.

 

 

 

 

Elżbieta Lendo

Funkcja

Prezes Lendo Hotels Group
Obiekty należące: Termy Warmińskie w Lidzbarku Warmińskim, hotel Willa Port Art & Business w Ostródzie, Hotel Paryski Art & Business w Zakopanem, oraz Hotel Nosal w Zakopanem

O mnie

- Od 2004 roku współtwórca Centrum Doradztwa Europejskiego i Finansowego w Olsztynie.
- Od ponad 10 lat praca w Biurze Regionalnym województwa Warmińsko-Mazurskiego w Brukseli, w ramach którego działa Dom Polski Wschodniej w Brukseli.
- Od 2014 r. zarządzanie grupą spółek, które są operatorami obiektów hotelowych i rekreacyjnych działających w grupie Lendo Hotels Group, w tym: hotel Willa Port Art & Business w Ostródzie, Hotel Paryski Art & Business w Zakopanem, Termy Warmińskie w Lidzbarku Warmińskim oraz Hotelu Nosal w Zakopanem.
- Od 2018 roku – członek Zarządu fundacji Harmony Hotels 
Nagrody i Tytuły:
W roku 2016 roku laureatka Tytułów Kobieta Przedsiębiorcza Warmii i Mazur 2016 oraz Kosyniera Przedsiębiorczości; 
W roku 2018  tytuł Kobiety z Charakterem w kategorii biznes. 
Zaangażowana w działalność kulturalną –  organizacja koncertów, wernisaży oraz wsparcie artystów nie tylko z Warmii i Mazur.

Obszary wsparcia mentoringowego

Pomoc w rozwiązaniu biznesowego problemu oraz odnalezienie sposobu realizacji zawodowego celu. Udzielanie wskazówek, które bazują na wiedzy, ale przede wszystkim na doświadczeniu.  Swoje doświadczenie przełożę na autentyczne zaangażowanie i pokażę jak stawiać czoła trudnym sytuacjom oraz jak myśleć perspektywicznie. 

Jeśli chcesz wziąć udział w Programie Mentoringowym i skorzystać ze wsparcia Mentora wypełnij zgłoszenie załączone powyżej i wyślij je na biuro@babafest.pl z dopiskiem "mentoring - zgłoszenie".

 

Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2019. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

 Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych z Uśmiechem w Olsztynie, wszelkie infomacje dotyczące RODO znajdują się na stronie http://babafest.pl/stowarzyszenie 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.