#babafest

Mentoring

BeFest - program mentoringowy Festiwalu BabaFest 2019


Program jest rozwinięciem Festiwalu Rozwoju i Inspiracji BabaFest. Powstał, aby w indywidualny sposób wspierać osoby chcące się rozwijać i/lub potrzebujące wsparcia  - zarówno kobiety jak i mężczyzn - w różnych obszarach życia osobistego i zawodowego, w rozwijaniu samoświadomości, kompetencji osobistych, a także  w świadomym kształtowaniu kariery zawodowej.

Czym jest mentoring?


Mentoring to partnerska relacja między mistrzem (mentorem) a uczniem (mentee), zorientowana na odkrywanie i rozwijanie potencjału ucznia. Polega na inspiracji, stymulowaniu i doradztwie opartych na bazie wiedzy, doświadczeń życiowych i zawodowych mentora. Pozwala na świadome zarządzanie życiem i projektowanie własnej przyszłości w szerokiej perspektywie. Mentoring jest procesem dwustronnym – z tej relacji czerpie nie tylko mentee, ale też mentor, który ma szanse zobaczyć wiele spraw z innej perspektywy i zyskać mnóstwo nowych impulsów do rozwoju osobistego. Celem długoterminowym mentoringu jest wszechstronny rozwój jednostki, pomoc w efektywnym budowaniu ścieżki kariery zawodowej i wypracowaniu satysfakcjonującej postawy wobec życiowych wyzwań.

Poniżej przedstawione są sylwetki mentorów, którzy zdecydowali się podzielić z innymi swoją wiedzą i umiejętnościami.

 

 

 

 

Anna Góralska

Funkcja

Właściciel i dyrektor generalny marki Happy mum, psychoterapeutka.

O mnie

Od 15 lat prowadzę firmę odzieżową Happy mum, która produkuje ubrania ciążowe i do karmienia. Firmę rozwinęłam od mini biura w garażu do marki obecnej na rynkach polskim i zagranicznych. Pełnię funkcję dyrektora generalnego, zajmuję się również marketingiem, promocją w mediach społecznościowych, szkoleniami oraz projektowaniem ubrań. Od 3 lat studiuję psychoterapię, która od dawna była moim marzeniem. Bliska jest mi działalność społeczna: współtworzę grupę Lole Rozbójniczki, która organizuje akcje społeczne, warsztaty rozwojowe i happeningi w przestrzeni miejskiej. Przez 4 lata prowadziłam olsztyński oddział Fundacji Mam Marzenie. Od wielu lat jestem wegetarianką, a ekologiczny styl życia i dbałość o środowisko są dla mnie bardzo istotne. Mam 5 psów adoptowanych ze schroniska.

Obszar wsparcia mentoringowego

Odnalezienie swojej drogi w życiu, zrównoważony rozwój, odkrywanie zasobów, przezwyciężenie ograniczających przekonań, motywacja, organizacja pracy, poprawa relacji biznesowych i osobistych, zarządzanie stresem i emocjami, zdrowy styl życia, kuchnia wege.  “Nasza ludzka wspaniałość nie leży tak bardzo w możliwości zmienienia świata, jak bardzo w byciu zdolnym do zmienienia samych siebie”. Mahatma Ghandi  ”Jeśli nie masz zamiaru rozmawiać o czymś w ciągu ostatniej godziny swojego życia, nie czyń z tego głównej życiowej wartości.” Richard Carlson

Jeśli chcesz wziąć udział w Programie Mentoringowym i skorzystać ze wsparcia Mentora wypełnij zgłoszenie załączone powyżej i wyślij je na biuro@babafest.pl z dopiskiem "mentoring - zgłoszenie".

 

Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2019. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

 Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych z Uśmiechem w Olsztynie, wszelkie infomacje dotyczące RODO znajdują się na stronie http://babafest.pl/stowarzyszenie 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.