#babafest

Mentoring

BeFest - program mentoringowy Festiwalu BabaFest 2019


Program jest rozwinięciem Festiwalu Rozwoju i Inspiracji BabaFest. Powstał, aby w indywidualny sposób wspierać osoby chcące się rozwijać i/lub potrzebujące wsparcia  - zarówno kobiety jak i mężczyzn - w różnych obszarach życia osobistego i zawodowego, w rozwijaniu samoświadomości, kompetencji osobistych, a także  w świadomym kształtowaniu kariery zawodowej.

Czym jest mentoring?


Mentoring to partnerska relacja między mistrzem (mentorem) a uczniem (mentee), zorientowana na odkrywanie i rozwijanie potencjału ucznia. Polega na inspiracji, stymulowaniu i doradztwie opartych na bazie wiedzy, doświadczeń życiowych i zawodowych mentora. Pozwala na świadome zarządzanie życiem i projektowanie własnej przyszłości w szerokiej perspektywie. Mentoring jest procesem dwustronnym – z tej relacji czerpie nie tylko mentee, ale też mentor, który ma szanse zobaczyć wiele spraw z innej perspektywy i zyskać mnóstwo nowych impulsów do rozwoju osobistego. Celem długoterminowym mentoringu jest wszechstronny rozwój jednostki, pomoc w efektywnym budowaniu ścieżki kariery zawodowej i wypracowaniu satysfakcjonującej postawy wobec życiowych wyzwań.

Poniżej przedstawione są sylwetki mentorów, którzy zdecydowali się podzielić z innymi swoją wiedzą i umiejętnościami.

 

 

 

 

Agata Bałdyga

Funkcja

Właścicielka Marki Doradca Stylu – Osobista Stylistka i Stylistka Mody

O mnie

Od 2013 roku prowadzi markę Doradca Stylu. Przez 6 lat regularnie spotyka się z mężczyznami i kobietami na zakupach, przeglądach szaf czy podczas wizerunkowych metamorfoz. Prowadzi warsztaty dla dorosłych i dzieci z zakresu mody, poszukiwania własnego stylu czy biznesowego dress code'u. Organizuje pokazy mody. Od dwóch lat współprowadzi autorską audycję  w Radio UWM FM, o modzie „Trzymaj Fason”. W lokalnych mediach, wypowiada się w roli eksperta, w tematach wizerunkowych i podpowiada jak wyglądać dobrze w zależności od okoliczności. Stylizuje sesje zdjęciowe dla magazynów modowych i lifestylowych. Dba o wizerunek marek odzieżowych, dla których współtworzy kampanie wizerunkowe i lookbooki. Doradza klientom biznesowym w zakresie profesjonalnego wyglądu. Kreuje styl sceniczny polskich celebrytów. Ale przede wszystkim jest obok ludzi, którzy potrzebują jej pomocy by wyglądać dobrze na co dzień i od święta. Lubi brać udział w projektach społecznych, gdzie może podzielić się wiedzą z zakresu  mody i stylu (na przykład: BabaFest, Spa for Cancer).

Obszar wsparcia mentoringowego

Służę radą i swoim doświadczeniem w zakresie mody i stylu. Pokażę blaski i cienie, korzyści i zagrożenia wiążące się z pracą stylisty. Podzielę się praktycznymi wskazówkami (jak badać potrzeby klienta zakupowego, jak wykonać dobry przegląd szafy), zapoznam z niezbędną teorią (analiza kolorystyczna, typy sylwetek, dress code) . Będę po prostu obok, w pogotowiu i ze wskazówkami pomagającymi znaleźć odpowiedź na nurtujący problem dotyczący pracy stylisty.

Jeśli chcesz wziąć udział w Programie Mentoringowym i skorzystać ze wsparcia Mentora wypełnij zgłoszenie załączone powyżej i wyślij je na biuro@babafest.pl z dopiskiem "mentoring - zgłoszenie".

Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2019. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

 Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych z Uśmiechem w Olsztynie, wszelkie infomacje dotyczące RODO znajdują się na stronie http://babafest.pl/stowarzyszenie 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.