#babafest

Mentoring

BeFest - program mentoringowy Festiwalu BabaFest 2019


Program jest rozwinięciem Festiwalu Rozwoju i Inspiracji BabaFest. Powstał, aby w indywidualny sposób wspierać osoby chcące się rozwijać i/lub potrzebujące wsparcia  - zarówno kobiety jak i mężczyzn - w różnych obszarach życia osobistego i zawodowego, w rozwijaniu samoświadomości, kompetencji osobistych, a także  w świadomym kształtowaniu kariery zawodowej.

Czym jest mentoring?


Mentoring to partnerska relacja między mistrzem (mentorem) a uczniem (mentee), zorientowana na odkrywanie i rozwijanie potencjału ucznia. Polega na inspiracji, stymulowaniu i doradztwie opartych na bazie wiedzy, doświadczeń życiowych i zawodowych mentora. Pozwala na świadome zarządzanie życiem i projektowanie własnej przyszłości w szerokiej perspektywie. Mentoring jest procesem dwustronnym – z tej relacji czerpie nie tylko mentee, ale też mentor, który ma szanse zobaczyć wiele spraw z innej perspektywy i zyskać mnóstwo nowych impulsów do rozwoju osobistego. Celem długoterminowym mentoringu jest wszechstronny rozwój jednostki, pomoc w efektywnym budowaniu ścieżki kariery zawodowej i wypracowaniu satysfakcjonującej postawy wobec życiowych wyzwań.

Poniżej przedstawione są sylwetki mentorów, którzy zdecydowali się podzielić z innymi swoją wiedzą i umiejętnościami.

 

 

 

 

Borys Wawrzkiewicz

Funkcja

Dyrektor Departamentu Obsługi Klienta w Banku Handlowym w Warszawie S.A.

O mnie

Od 10 lat związany z marką Citi. Zaczynał od zadań młodszego analityka aby w kolejnych krokach, dzięki wsparciu doświadczonych Kolegów, rozwijać swoje umiejętności i wiedzę. Od 8 lat skupiony na obsłudze Klienta korporacyjnego, od 5 rozwija swoje zdolności zarządzania zespołami i departamentem.
Uczestnik programów mentoringowych zarówno lokalnych jak i międzynarodowych (w roli mentora i mentee).
Prywatnie zakochany w swojej Rodzinie i grach planszowych.

Obszar wsparcia mentoringowego

- Budowanie wiary we własne siły i możliwości w oparciu o często niezauważane przez nas samych osiągnięcia;
- Odnajdywanie się w nowych sytuacjach i budowanie relacji z nowym środowiskiem;
- Rozwiązywanie konfliktów i poszukiwanie optymalnych rozwiązań w sytuacjach spornych;
- Budowanie planu rozwoju i wspólne tworzenie rozwiązań zawodowych w ramach pełnionych już obowiązków.

Jeśli chcesz wziąć udział w Programie Mentoringowym i skorzystać ze wsparcia Mentora wypełnij zgłoszenie załączone powyżej i wyślij je na biuro@babafest.pl z dopiskiem "mentoring - zgłoszenie".

 

 

Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2019. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

 Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych z Uśmiechem w Olsztynie, wszelkie infomacje dotyczące RODO znajdują się na stronie http://babafest.pl/stowarzyszenie 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.