#babafest

Mentoring

BeFest - program mentoringowy Festiwalu BabaFest 2019


Program jest rozwinięciem Festiwalu Rozwoju i Inspiracji BabaFest. Powstał, aby w indywidualny sposób wspierać osoby chcące się rozwijać i/lub potrzebujące wsparcia  - zarówno kobiety jak i mężczyzn - w różnych obszarach życia osobistego i zawodowego, w rozwijaniu samoświadomości, kompetencji osobistych, a także  w świadomym kształtowaniu kariery zawodowej.

Czym jest mentoring?


Mentoring to partnerska relacja między mistrzem (mentorem) a uczniem (mentee), zorientowana na odkrywanie i rozwijanie potencjału ucznia. Polega na inspiracji, stymulowaniu i doradztwie opartych na bazie wiedzy, doświadczeń życiowych i zawodowych mentora. Pozwala na świadome zarządzanie życiem i projektowanie własnej przyszłości w szerokiej perspektywie. Mentoring jest procesem dwustronnym – z tej relacji czerpie nie tylko mentee, ale też mentor, który ma szanse zobaczyć wiele spraw z innej perspektywy i zyskać mnóstwo nowych impulsów do rozwoju osobistego. Celem długoterminowym mentoringu jest wszechstronny rozwój jednostki, pomoc w efektywnym budowaniu ścieżki kariery zawodowej i wypracowaniu satysfakcjonującej postawy wobec życiowych wyzwań.

Poniżej przedstawione są sylwetki mentorów, którzy zdecydowali się podzielić z innymi swoją wiedzą i umiejętnościami.

 

 

 

 

Beata Kierońska

Funkcja

Dyrektor Wydziału Parametryzacji Rachunków dla krajów Europy, Afryki i Azji w Citibank Europe PLC

O mnie

Od 17stu lat w Citi.  Swoją karierę rozpoczęła od stanowiska Referenta ds. Obsługi Klienta w Filii w Krakowie. W ciągu kolejnych 5ciu lat jej droga zawodowa prowadziła przez wiele lokalizacji zarówno w Polsce jak i w Europie. Aktywna uczestniczka wszelkich działań związanych z budowaniem strategii  rozwojowych dla pracowników Citi. 
Doświadczony Mentor.

Prywatnie miłośniczka zwierząt i ludzi. Uczestniczka licznych akcji charytatywnych. Aktywna wolontariuszka w Schronisku dla Zwierząt w Olsztynie. Fanka kuchni indyjskiej i powieści kryminalnych.

Obszar wsparcia mentoringowego

- Skuteczna zmiana nawyków, 
- Mechanizmy budowania determinacji i motywacji własnej oraz innych, 
- Zarządzanie sobą w czasie czyli efektywna organizacja i planowanie,
- Zarządzanie stresem,
- Wychodzenie ze strefy komfortu – poszukiwanie kreatywnych rozwiązań, 
- Zarządzanie zmianą,
- Budowanie efektywnej ścieżki kariery

Jeśli chcesz wziąć udział w Programie Mentoringowym i skorzystać ze wsparcia Mentora wypełnij zgłoszenie załączone powyżej i wyślij je na biuro@babafest.pl z dopiskiem "mentoring - zgłoszenie".

Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2019. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

 Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych z Uśmiechem w Olsztynie, wszelkie infomacje dotyczące RODO znajdują się na stronie http://babafest.pl/stowarzyszenie 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.