#babafest

Mentoring

BeFest - program mentoringowy Festiwalu BabaFest 2019


Program jest rozwinięciem Festiwalu Rozwoju i Inspiracji BabaFest. Powstał, aby w indywidualny sposób wspierać osoby chcące się rozwijać i/lub potrzebujące wsparcia  - zarówno kobiety jak i mężczyzn - w różnych obszarach życia osobistego i zawodowego, w rozwijaniu samoświadomości, kompetencji osobistych, a także  w świadomym kształtowaniu kariery zawodowej.

Czym jest mentoring?


Mentoring to partnerska relacja między mistrzem (mentorem) a uczniem (mentee), zorientowana na odkrywanie i rozwijanie potencjału ucznia. Polega na inspiracji, stymulowaniu i doradztwie opartych na bazie wiedzy, doświadczeń życiowych i zawodowych mentora. Pozwala na świadome zarządzanie życiem i projektowanie własnej przyszłości w szerokiej perspektywie. Mentoring jest procesem dwustronnym – z tej relacji czerpie nie tylko mentee, ale też mentor, który ma szanse zobaczyć wiele spraw z innej perspektywy i zyskać mnóstwo nowych impulsów do rozwoju osobistego. Celem długoterminowym mentoringu jest wszechstronny rozwój jednostki, pomoc w efektywnym budowaniu ścieżki kariery zawodowej i wypracowaniu satysfakcjonującej postawy wobec życiowych wyzwań.

Poniżej przedstawione są sylwetki mentorów, którzy zdecydowali się podzielić z innymi swoją wiedzą i umiejętnościami.

 

 

 

 

Ireneusz Sobieski

Funkcja

Prezes Zarządu Grupy DBK

O mnie

Przedsiębiorca, wizjoner, lider. Twórca największego w Polsce przedsiębiorstwa dostarczającego usługi i produkty dla branży TSL (transport-spedycja-logistyka). Od ponad 20 lat w branży motoryzacyjnej, pomysłodawca idei Total Care, która dała początek wizji i misji Grupy DBK.  To dzięki tej idei oraz konsekwentnej realizacji strategii przemienił jednooddziałową, lokalną firmę w duże przedsiębiorstwo z 24 punktami w całej Polsce, gdzie pracuje już ponad 1400 osób. 

Były sportowiec, aktywnie działający na rzecz rozwoju sportu w regionie i wsparcia juniorskich drużyn na terenie całej Polski. Nagrodzony przez Gazetę Olsztyńską tytułem Mecenasa Sportu.

Nieobojętny na ludzką krzywdę, udziela się charytatywnie, regularnie wspiera lokalne organizacje, m.in. Fundację Przyszłość dla Dzieci w ramach akcji „Grupa DBK w biegu” i wiele innych inicjatyw społecznych. 

Obszary wsparcia mentoringowego

- Przywództwo, budowanie i efektywne zarządzanie zespołem 
- Wizja i strategia rozwoju
- Jak uchronić firmę przed przeistoczeniem się w korporację
- Dlaczego sportowe doświadczenia pomaga w biznesie
- Współpraca z zagranicznymi partnerami 
- Firma z polskim kapitałem vs międzynarodowe korporacje 

JEŚLI CHCESZ WZIĄĆ UDZIAŁ W PROGRAMIE MENTORINGOWYM I SKORZYSTAĆ ZE WSPARCIA MENTORA WYPEŁNIJ ZGŁOSZENIE ZAŁĄCZONE POWYŻEJ I WYŚLIJ JE WRAZ ZE SWOIM CV NA BIURO@BABAFEST.PL Z DOPISKIEM "MENTORING - ZGŁOSZENIE".

Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2019. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

 Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych z Uśmiechem w Olsztynie, wszelkie infomacje dotyczące RODO znajdują się na stronie http://babafest.pl/stowarzyszenie 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.