#babafest

Mentoring

BeFest - program mentoringowy Festiwalu BabaFest 2019


Program jest rozwinięciem Festiwalu Rozwoju i Inspiracji BabaFest. Powstał, aby w indywidualny sposób wspierać osoby chcące się rozwijać i/lub potrzebujące wsparcia  - zarówno kobiety jak i mężczyzn - w różnych obszarach życia osobistego i zawodowego, w rozwijaniu samoświadomości, kompetencji osobistych, a także  w świadomym kształtowaniu kariery zawodowej.

Czym jest mentoring?


Mentoring to partnerska relacja między mistrzem (mentorem) a uczniem (mentee), zorientowana na odkrywanie i rozwijanie potencjału ucznia. Polega na inspiracji, stymulowaniu i doradztwie opartych na bazie wiedzy, doświadczeń życiowych i zawodowych mentora. Pozwala na świadome zarządzanie życiem i projektowanie własnej przyszłości w szerokiej perspektywie. Mentoring jest procesem dwustronnym – z tej relacji czerpie nie tylko mentee, ale też mentor, który ma szanse zobaczyć wiele spraw z innej perspektywy i zyskać mnóstwo nowych impulsów do rozwoju osobistego. Celem długoterminowym mentoringu jest wszechstronny rozwój jednostki, pomoc w efektywnym budowaniu ścieżki kariery zawodowej i wypracowaniu satysfakcjonującej postawy wobec życiowych wyzwań.

Poniżej przedstawione są sylwetki mentorów, którzy zdecydowali się podzielić z innymi swoją wiedzą i umiejętnościami.

 

 

 

 

Anna Ciesielska

Funkcja

Wiceprezes Instytut Przedsiębiorczości i Nowych Technologii Sp. z o.o., Wiceprezes Edulab Sp. z o.o., 
Współzałożyciel Komercyjnego Inkubatora Przedsiębiorczości Cowork

O mnie

Współwłaścicielka Instytutu Przedsiębiorczości i Nowych Technologii Sp. z o.o. , firmy z branży szkoleniowo-doradczej osiągającej u klienta nawet 30% wzrosty w osadzonym na rynku biznesie. 

Pierwsza kobieta Prezydent Rotary w Olsztynie, laureatka Kobiet Sukcesu Warmii i Mazur, Członek założyciel Rotary Club Olsztyn Varmia, aktywna społecznie i zawodowo. 

Manager z doświadczeniem (15+) w różnych sektorach rynku, głównie B2B, z dużym naciskiem na marketing relacji. Specjalizuje się w marketingu, obudowie lejka sprzedaży czyli działaniach wspierających sprzedaż, wizerunku organizacji. Posiada duże doświadczenie w diagnozie przedsiębiorstw.  

Wulkan pozytywnej energii. Mama dwóch córek, szczęśliwie wspierający mąż.

Obszar wsparcia mentoringowego

- Pełen model biznesowy przedsięwzięcia.
- Strategia - wizja rozwoju firmy, planowane kierunki i obszary rozwoju oraz oczekiwane efekty zmian.
- Cele rozwoju – Krótkoterminowe i Długoterminowe.
- Wartość dla klienta - produkt/usługa, wartość, rozwiązanie problemu klienta, potrzeby które spełniamy.
 - Segmentacja klientów.
- Kanały dotarcia/dystrybucji do poszczególnych grup klientów.
- Posiadane zasoby (ludzkie, Know-How, sprzęt, budżet). 

- SWOT - Analiza słabych i mocnych stron, szans i zagrożeń

JEŚLI CHCESZ WZIĄĆ UDZIAŁ W PROGRAMIE MENTORINGOWYM I SKORZYSTAĆ ZE WSPARCIA MENTORA WYPEŁNIJ ZGŁOSZENIE ZAŁĄCZONE POWYŻEJ I WYŚLIJ JE WRAZ ZE SWOIM CV NA BIURO@BABAFEST.PL Z DOPISKIEM "MENTORING - ZGŁOSZENIE". 

 

Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2019. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

 Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych z Uśmiechem w Olsztynie, wszelkie infomacje dotyczące RODO znajdują się na stronie http://babafest.pl/stowarzyszenie 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.