#babafest

Mentoring

BeFest - program mentoringowy Festiwalu BabaFest 2019


Program jest rozwinięciem Festiwalu Rozwoju i Inspiracji BabaFest. Powstał, aby w indywidualny sposób wspierać osoby chcące się rozwijać i/lub potrzebujące wsparcia  - zarówno kobiety jak i mężczyzn - w różnych obszarach życia osobistego i zawodowego, w rozwijaniu samoświadomości, kompetencji osobistych, a także  w świadomym kształtowaniu kariery zawodowej.

Czym jest mentoring?


Mentoring to partnerska relacja między mistrzem (mentorem) a uczniem (mentee), zorientowana na odkrywanie i rozwijanie potencjału ucznia. Polega na inspiracji, stymulowaniu i doradztwie opartych na bazie wiedzy, doświadczeń życiowych i zawodowych mentora. Pozwala na świadome zarządzanie życiem i projektowanie własnej przyszłości w szerokiej perspektywie. Mentoring jest procesem dwustronnym – z tej relacji czerpie nie tylko mentee, ale też mentor, który ma szanse zobaczyć wiele spraw z innej perspektywy i zyskać mnóstwo nowych impulsów do rozwoju osobistego. Celem długoterminowym mentoringu jest wszechstronny rozwój jednostki, pomoc w efektywnym budowaniu ścieżki kariery zawodowej i wypracowaniu satysfakcjonującej postawy wobec życiowych wyzwań.

Poniżej przedstawione są sylwetki mentorów, którzy zdecydowali się podzielić z innymi swoją wiedzą i umiejętnościami.

 

 

 

 

Alina Stasiak

Funkcja

Właściciel Agencji IMAGE TEAM,  PR Manager, trener oraz specjalista w zakresie budowania wizerunku i marki osobistej.

O mnie

Wieloletnie doświadczenie  zawodowe zdobywała w mediach, agencjach reklamowych oraz firmach korporacyjnych. Pracuje z muzykami, artystami, ekspertami i osobami publicznymi oraz markami firm. 

Właściciel Agencji IMAGE TEAM, która współpracuje z osobami publicznymi i artystami w zakresie budowania wizerunku i marki, managementu artystycznego, produkcji festiwali i koncertów, eventów oraz marketingu i PR w nowych mediach. 

Trener biznesu i coach marki osobistej. Prowadzi szkolenia i warsztaty w zakresie budowania marki osobistej, kreowania wizerunku, komunikacji, public relations, savoir - vivre i etykiety w biznesie.

Członek Polskiego Stowarzyszenia Public Relations. 

Autorka książki „Droga do gwiazd. Jak budować wizerunek i markę osobistą?” oraz artykułów specjalistycznych w  „PRoto”, “Marketing&Biznes, “KoBBieciarnia Beauty&the Business”.

Obszary wsparcia mentoringowego

- Budowanie wizerunku i marki osobistej
- Odczytywanie mowy ciała i mikroekspresji
- Wizerunek i marka osobista w internecie
- Wystąpienia publiczne
- Pierwsze wrażenie – rozmowa kwalifikacyjna i ważne spotkania biznesowe
- Savoir - vivre
- Public relations
- Media relations
- Komunikacja wewnętrzna w firmie
- Komunikacja werbalna i niewerbalna
- Audyt i strategia komunikacji dla firm
 
JEŚLI CHCESZ WZIĄĆ UDZIAŁ W PROGRAMIE MENTORINGOWYM I SKORZYSTAĆ ZE WSPARCIA MENTORA WYPEŁNIJ ZGŁOSZENIE ZAŁĄCZONE POWYŻEJ I WYŚLIJ JE NA BIURO@BABAFEST.PL Z DOPISKIEM "MENTORING - ZGŁOSZENIE".
Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2019. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

 Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych z Uśmiechem w Olsztynie, wszelkie infomacje dotyczące RODO znajdują się na stronie http://babafest.pl/stowarzyszenie 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.