#babafest

Mentoring

BeFest - program mentoringowy Festiwalu BabaFest 2019


Program jest rozwinięciem Festiwalu Rozwoju i Inspiracji BabaFest. Powstał, aby w indywidualny sposób wspierać osoby chcące się rozwijać i/lub potrzebujące wsparcia  - zarówno kobiety jak i mężczyzn - w różnych obszarach życia osobistego i zawodowego, w rozwijaniu samoświadomości, kompetencji osobistych, a także  w świadomym kształtowaniu kariery zawodowej.

Czym jest mentoring?


Mentoring to partnerska relacja między mistrzem (mentorem) a uczniem (mentee), zorientowana na odkrywanie i rozwijanie potencjału ucznia. Polega na inspiracji, stymulowaniu i doradztwie opartych na bazie wiedzy, doświadczeń życiowych i zawodowych mentora. Pozwala na świadome zarządzanie życiem i projektowanie własnej przyszłości w szerokiej perspektywie. Mentoring jest procesem dwustronnym – z tej relacji czerpie nie tylko mentee, ale też mentor, który ma szanse zobaczyć wiele spraw z innej perspektywy i zyskać mnóstwo nowych impulsów do rozwoju osobistego. Celem długoterminowym mentoringu jest wszechstronny rozwój jednostki, pomoc w efektywnym budowaniu ścieżki kariery zawodowej i wypracowaniu satysfakcjonującej postawy wobec życiowych wyzwań.

Poniżej przedstawione są sylwetki mentorów, którzy zdecydowali się podzielić z innymi swoją wiedzą i umiejętnościami.

 

 

 

 

Tomasz Szmitkowski

Funkcja

Przedsiębiorca. Właściciel i szef kuchni restauracji Cudne Manowce

O mnie

Doświadczenia zawodowe zdobywał m.in. w londyńskiej restauracji Hereford Arms. Założyciel  restauracji Cudne Manowce, Bar-Becue pizzeria, racjonalneodzywianie.pl (catering dietetyczny).
Propagator i miłośnik regionalnych producentów żywności.
Restauracja Cudne Manowce należy do: 
- Sieci Dziedzictwa Kulinarnego Warmii, Mazur i Powiśla
- Grupy Wimlandia
- Produkt Warmia Mazury
Nagrody i wyróżnienia;
- Wyróżnienie w przewodniku Gault&Millau 2017, 2018, 2019
- Laur Najlepszym z Najlepszych 2018 (nagroda Marszałka województwa)
- Perła 2017 za najlepsze danie regionalne w kraju
- I miejsce w konkursie Nasze Kulinarne Dziedzictwo 2018
- Laureat konkursu Kuchnia+ Poleca

Obszar wsparcia mentoringowego

Pomoc w otwarciu lub rozwinięciu działalności gastronomicznej (restauracji, cateringu, sklepu), nawiązaniu kontaktów z lokalnymi producentami i przetwórcami żywności wysokiej jakości, pomoc w prowadzeniu social media. 

Jeśli chcesz wziąć udział w Programie Mentoringowym i skorzystać ze wsparcia Mentora wypełnij zgłoszenie załączone powyżej i wyślij je na biuro@babafest.pl z dopiskiem "mentoring - zgłoszenie".

Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2019. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

 Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych z Uśmiechem w Olsztynie, wszelkie infomacje dotyczące RODO znajdują się na stronie http://babafest.pl/stowarzyszenie 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.