#babafest

Mentoring

BeFest - program mentoringowy Festiwalu BabaFest 2019


Program jest rozwinięciem Festiwalu Rozwoju i Inspiracji BabaFest. Powstał, aby w indywidualny sposób wspierać osoby chcące się rozwijać i/lub potrzebujące wsparcia  - zarówno kobiety jak i mężczyzn - w różnych obszarach życia osobistego i zawodowego, w rozwijaniu samoświadomości, kompetencji osobistych, a także  w świadomym kształtowaniu kariery zawodowej.

Czym jest mentoring?


Mentoring to partnerska relacja między mistrzem (mentorem) a uczniem (mentee), zorientowana na odkrywanie i rozwijanie potencjału ucznia. Polega na inspiracji, stymulowaniu i doradztwie opartych na bazie wiedzy, doświadczeń życiowych i zawodowych mentora. Pozwala na świadome zarządzanie życiem i projektowanie własnej przyszłości w szerokiej perspektywie. Mentoring jest procesem dwustronnym – z tej relacji czerpie nie tylko mentee, ale też mentor, który ma szanse zobaczyć wiele spraw z innej perspektywy i zyskać mnóstwo nowych impulsów do rozwoju osobistego. Celem długoterminowym mentoringu jest wszechstronny rozwój jednostki, pomoc w efektywnym budowaniu ścieżki kariery zawodowej i wypracowaniu satysfakcjonującej postawy wobec życiowych wyzwań.

Poniżej przedstawione są sylwetki mentorów, którzy zdecydowali się podzielić z innymi swoją wiedzą i umiejętnościami.

 

 

 

 

Katarzyna Janiszewska

Funkcja

Dietetyk, autor, szkoleniowiec, naukowiec i konsultant żywieniowy 
Project Manager w The European Federation of Associations of Dietitians

O mnie

Tłumaczy zawiłe zagadnienia nauk żywieniowych na praktyczne porady dietetyczne. Jest autorką zarówno publikacji naukowych, jak i artykułów popularnonaukowych o tematyce żywienia i suplementacji. 
Łącząc swoje doświadczenie jako zawodniczka taekwondo olimpijskiego z wynikami badań doktorskich stworzyła unikalny program szkoleniowy dla trenerów i zawodników taekwondo. Realizuje go w czasie swojej międzynarodowej trasy szkoleniowej w World Taekwondo Europe. Pomaga także różnym sportowcom w opracowywaniu programów zarządzania masą ciała i indywidualnych planów żywieniowych. 
W 2018 roku została członkiem komitetu Europejskiej Sieci Dietetyków Sportowych przy Europejskiej Federacji Stowarzyszeń Dietetyków (EFAD). W 2019 objęła w EFAD stanowisko Project Managera. Wspiera dietetyków i EFAD w rozwijaniu ekspertyz badawczych oraz inicjowaniu, prowadzeniu i rozpowszechnianiu wysokiej jakości badań żywieniowych na skalę europejską. Odpowiada za zarządzanie operacyjne wszystkimi projektami EFAD. Współpracuje zarówno z ośrodkami naukowymi, jak i biznesem działając jako broker wiedzy żywieniowej na granicy nauka-praktyka.

Obszar wsparcia mentoringowego

- Łączenie nauki, sportu i hobby
- Rozwój kariery w sporcie, dietetyce
- Szukanie swojej drogi
- Współpraca międzynarodowa

Jeśli chcesz wziąć udział w Programie Mentoringowym i skorzystać ze wsparcia Mentora wypełnij zgłoszenie załączone powyżej i wyślij je na biuro@babafest.pl z dopiskiem "mentoring - zgłoszenie".

 

Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2019. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

 Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych z Uśmiechem w Olsztynie, wszelkie infomacje dotyczące RODO znajdują się na stronie http://babafest.pl/stowarzyszenie 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.