#babafest

Edycja 2019

Kochani, do konkursu o tytuł BabaFest 2019 zostało zgłoszonych 7 wspaniałych kobiet.

Każda z nich jest inna, każda działa w innym obszarze, ale wszystkie dzielą się tym co najlepsze, wyciągają pomocną dłoń i robią to z potrzeby serca.
To prawdziwe bohaterki!

Poznajcie te wspaniałe kobiety :) 

Organizacja sesji zdjęciowej, której efekty możemy zobaczyć na zdjęciach kandydatek była możliwa dzięki ogromnemu zaangażowaniu nieocenionej Agaty Bałdygi - Doradca Stylu - doradcastylu.pl oraz  Beaty Miszkiewicz - Grabowska - Make up i  fryzury - facebook.com/Makijazolsztynpl

Za wykonanie zdjęć dziękujemy Michalinie i Łukaszowi Jakubowskim - facebook.com/Jakubowskifoto/ 

 

W pięknym miejscu Łan Sztuk gościli nas Eliza i Artur facebook.com/LanSztuk/

 

Nagrodę w konkursie o tytuł BabaFest 2019 ufundowała Elżbieta Lendo - od 25 lat związana z finanasami, wspolzałożycielka Centrum Doradztwa Europejskiego i Finansowego. Wiceprezes Harmony Polish Hotels. Założycielka i Prezes spółki Lendo Hotels Group, zarządzające obiektami hotelowymi i rekreacyjnymi, w tym: hotel Willa Port Art & Business w Ostródzie, Hotel Paryski Art & Business w Zakopanem oraz Term Warmińskich w Lidzbarku Warmińskim i Hotelu Nosal w Zakopanem.

 

Głosowanie  w konkursie o tytuł BabaFest 2019 trwało od 07.10.2019 od godż 12:00 do 20.10 2019 do godz. 12:00. 

Rozstrzygniecie konkursu odbyło się 22.10.2019 podczas Gali Inauguracyjnej Festiwalu BabaFest.

Na nasze wszystkie kandydatki oddano 6049 głosów
Anna Góralska Ania swoim życiem, pracą i działalnością każdego dnia udowadnia, że nawet gdy nie można, a bardzo się czegoś chce, to trzeba! Spektakularne sukcesy zawodowe nigdy nie stępiły jej wrażliwości i chęci, aby przede wszystkim czynić świat lepszym. Od lat działa charytatywnie w Olsztynie: przez 4 lata była koordynatorką olsztyńskiego oddziału fundacji „Mam Marzenie”, który założyła, a obecnie od prawie 5 lat działa społecznie na rzecz kobiet jako Lola Rozbójniczka.
Aneta Więckiewicz Działalność społeczna to przede wszystkim działalność na osiedlu socjalnym przy ulicy Towarowej. Aneta trafiła tam trochę przypadkiem w 2015 roku i została już całkowicie świadomie do dziś. Osiedle na Towarowej to setki niezwykle trudnych ludzkich historii.
Aneta z wykształcenia i zamiłowania jest pedagogiem. Dziecko jest jednak integralną częścią całej rodziny, dlatego realna zmiana jego zachowań może dokonać się tylko przy pracy z rodziną.
Małgorzata Siergiej Małgosia bardzo serio traktuje słowa harcerskiego przyrzeczenia, które złożyła kilkadziesiąt lat temu – całym życiem pełni służbę Bogu i Polsce. Środowisko młodych ludzi zna ją nie tylko w Olsztynie, a w całej Polsce: przewodzi wielu akcjom organizowanym przez i dla harcerzy, a także w Duszpasterstwie i w szkołach. Od ponad 25 lat pełni funkcje instruktorskie i buduje organizację ZHR, która właśnie obchodzi 30-lecie. Budowała też ostoję harcerstwa za wschodnią granicą, na Ukrainie.
Anna Barańska Od wielu lat Pani Anna funkcjonuje wręcz jako osoba instytucja. Mieszkańcy Olsztyna zwracają się do niej po pomoc doraźną i radę niemal w każdej sprawie związanej ze zwierzętami i tylko rzesze samych zainteresowanych wiedzą jak bardzo pomaga. Lek. wet. Anna Barańska hołduje zasadzie, że najlepiej pomaga się w ciszy.
Urszula Dudko Urszula Dudko jest założycielką i od 1990 roku przewodniczącą Koła SM i oddziału Polskiego Towarzystwa Stwardnienia Rozsianego w Olsztynie, a przez kilka lat była wiceprzewodniczącą Rady Głównej PTSR w Warszawie. Była przewodniczącą Komitetu Założycielskiego oraz wieloletnim wiceprezesem Warmińsko-Mazurskiego Sejmiku Osób Niepełnosprawnych. Jest współzałożycielką Związku Stowarzyszeń „Razem w Olsztynie”. Jest również członkiem Klubu Plastyka Amatora SĄSIEDZI.
Anna Glinka Pani Anna działa na rzecz osób z niepełnosprawnością. Jest mamą Adriana, z którym brała udział w 40-dniowym proteście w Sejmie. Poznała ich cała Polska, dzięki zaangażowaniu i wytrwałości stali się głosem innych rodzin walczących w tej sprawie. Pani Anna i Adrian nadal uczestniczą w spotkaniach, protestach i podejmują działania, żeby temat osób niepełnosprawnościami nie był „zamiatany pod dywan”, żeby regulacje prawne i decyzje administracyjne pozwalały im i innym w podobnej sytuacji godnie żyć.
Agnieszka Szklarczyk Agnieszka jest osobą, która żyje miłością do zwierząt, a w szczególności do psów.
Aktywnie uczestniczy w życiu bezdomnych psów, systematycznie odwiedzając i będąc w stałym kontakcie ze schroniskiem dla zwierząt w Tomarynach k/Olsztyna. Sama posiada dwa owczarki niemieckie: Giro i Coffe i dwa adoptowane „olbrzymy” Leona (Leonbergera adoptowanego ze Schroniska w Tomarynach) oraz Beti (Bernardynkę, adoptowaną z gminnej przechowalni w Jezioranach), które darzy ogromną miłością.
Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2019. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

 Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych z Uśmiechem w Olsztynie, wszelkie infomacje dotyczące RODO znajdują się na stronie http://babafest.pl/stowarzyszenie 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.