#babafest

Edycja 2019

Kochani, do konkursu o tytuł BabaFest 2019 zostało zgłoszonych 7 wspaniałych kobiet.

Każda z nich jest inna, każda działa w innym obszarze, ale wszystkie dzielą się tym co najlepsze, wyciągają pomocną dłoń i robią to z potrzeby serca.
To prawdziwe bohaterki!

Poznajcie te wspaniałe kobiety :) 

Organizacja sesji zdjęciowej, której efekty możemy zobaczyć na zdjęciach kandydatek była możliwa dzięki ogromnemu zaangażowaniu nieocenionej Agaty Bałdygi - Doradca Stylu - doradcastylu.pl oraz  Beaty Miszkiewicz - Grabowska - Make up i  fryzury - facebook.com/Makijazolsztynpl

Za wykonanie zdjęć dziękujemy Michalinie i Łukaszowi Jakubowskim - facebook.com/Jakubowskifoto/ 

 

W pięknym miejscu Łan Sztuk gościli nas Eliza i Artur facebook.com/LanSztuk/

 

Nagrodę w konkursie o tytuł BabaFest 2019 ufundowała Elżbieta Lendo - od 25 lat związana z finanasami, wspolzałożycielka Centrum Doradztwa Europejskiego i Finansowego. Wiceprezes Harmony Polish Hotels. Założycielka i Prezes spółki Lendo Hotels Group, zarządzające obiektami hotelowymi i rekreacyjnymi, w tym: hotel Willa Port Art & Business w Ostródzie, Hotel Paryski Art & Business w Zakopanem oraz Term Warmińskich w Lidzbarku Warmińskim i Hotelu Nosal w Zakopanem.

 

Głosowanie  w konkursie o tytuł BabaFest 2019 trwało od 07.10.2019 od godż 12:00 do 20.10 2019 do godz. 12:00. 

Rozstrzygniecie konkursu odbyło się 22.10.2019 podczas Gali Inauguracyjnej Festiwalu BabaFest.

Tytuł BabaFest 2019 otrzymała Małgorzata Siergiej, której serdecznie GRATULUJEMY

Na nasze wszystkie kandydatki oddano 6049 głosów
Małgorzata Siergiej Małgosia bardzo serio traktuje słowa harcerskiego przyrzeczenia, które złożyła kilkadziesiąt lat temu – całym życiem pełni służbę Bogu i Polsce. Środowisko młodych ludzi zna ją nie tylko w Olsztynie, a w całej Polsce: przewodzi wielu akcjom organizowanym przez i dla harcerzy, a także w Duszpasterstwie i w szkołach. Od ponad 25 lat pełni funkcje instruktorskie i buduje organizację ZHR, która właśnie obchodzi 30-lecie. Budowała też ostoję harcerstwa za wschodnią granicą, na Ukrainie.
Anna Glinka Pani Anna działa na rzecz osób z niepełnosprawnością. Jest mamą Adriana, z którym brała udział w 40-dniowym proteście w Sejmie. Poznała ich cała Polska, dzięki zaangażowaniu i wytrwałości stali się głosem innych rodzin walczących w tej sprawie. Pani Anna i Adrian nadal uczestniczą w spotkaniach, protestach i podejmują działania, żeby temat osób niepełnosprawnościami nie był „zamiatany pod dywan”, żeby regulacje prawne i decyzje administracyjne pozwalały im i innym w podobnej sytuacji godnie żyć.
Anna Góralska Ania swoim życiem, pracą i działalnością każdego dnia udowadnia, że nawet gdy nie można, a bardzo się czegoś chce, to trzeba! Spektakularne sukcesy zawodowe nigdy nie stępiły jej wrażliwości i chęci, aby przede wszystkim czynić świat lepszym. Od lat działa charytatywnie w Olsztynie: przez 4 lata była koordynatorką olsztyńskiego oddziału fundacji „Mam Marzenie”, który założyła, a obecnie od prawie 5 lat działa społecznie na rzecz kobiet jako Lola Rozbójniczka.
Urszula Dudko Urszula Dudko jest założycielką i od 1990 roku przewodniczącą Koła SM i oddziału Polskiego Towarzystwa Stwardnienia Rozsianego w Olsztynie, a przez kilka lat była wiceprzewodniczącą Rady Głównej PTSR w Warszawie. Była przewodniczącą Komitetu Założycielskiego oraz wieloletnim wiceprezesem Warmińsko-Mazurskiego Sejmiku Osób Niepełnosprawnych. Jest współzałożycielką Związku Stowarzyszeń „Razem w Olsztynie”. Jest również członkiem Klubu Plastyka Amatora SĄSIEDZI.
Aneta Więckiewicz Działalność społeczna to przede wszystkim działalność na osiedlu socjalnym przy ulicy Towarowej. Aneta trafiła tam trochę przypadkiem w 2015 roku i została już całkowicie świadomie do dziś. Osiedle na Towarowej to setki niezwykle trudnych ludzkich historii.
Aneta z wykształcenia i zamiłowania jest pedagogiem. Dziecko jest jednak integralną częścią całej rodziny, dlatego realna zmiana jego zachowań może dokonać się tylko przy pracy z rodziną.
Agnieszka Szklarczyk Agnieszka jest osobą, która żyje miłością do zwierząt, a w szczególności do psów.
Aktywnie uczestniczy w życiu bezdomnych psów, systematycznie odwiedzając i będąc w stałym kontakcie ze schroniskiem dla zwierząt w Tomarynach k/Olsztyna. Sama posiada dwa owczarki niemieckie: Giro i Coffe i dwa adoptowane „olbrzymy” Leona (Leonbergera adoptowanego ze Schroniska w Tomarynach) oraz Beti (Bernardynkę, adoptowaną z gminnej przechowalni w Jezioranach), które darzy ogromną miłością.
Anna Barańska Od wielu lat Pani Anna funkcjonuje wręcz jako osoba instytucja. Mieszkańcy Olsztyna zwracają się do niej po pomoc doraźną i radę niemal w każdej sprawie związanej ze zwierzętami i tylko rzesze samych zainteresowanych wiedzą jak bardzo pomaga. Lek. wet. Anna Barańska hołduje zasadzie, że najlepiej pomaga się w ciszy.
Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2019. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

 Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych z Uśmiechem w Olsztynie, wszelkie infomacje dotyczące RODO znajdują się na stronie http://babafest.pl/stowarzyszenie 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.