#babafest

Edycja 2018

Głosowanie  w konkursie o tytuł BabaFest 2018 trwało do 06.10.2018. 

Rozstrzygniecie konkursu odbyło się 09.10.2018 podczas Gali Inauguracyjnej Festiwalu BabaFest.

Tytuł BabaFest 2018 otrzymała Angelika Stawisińska, której serdecznie GRATULUJEMY

Kochani, do konkursu o tytuł BabaFest 2018 zostało zgłoszonych 11 wspaniałych kobiet.

Każda z nich jest inna, każda działa w innym obszarze, ale wszystkie dzielą się tym co najlepsze, wyciągają pomocną dłoń i robią to z potrzeby serca.
To prawdziwe bohaterki!

Poznajcie te wspaniałe kobiety :) 

Organizacja sesji zdjęciowej, której efekty możemy zobaczyć na zdjęciach kandydatek była możliwa dzięki ogromnemu zaangażowaniu nieocenionej Agaty Bałdygi - Doradca Stylu oraz  Beaty Miszkiewicz - Make up i Igi Gapińska - fryzury.

Zdjęcie wykonał Piotr Ratuszyński - Ratuszyński Fotografia, a do publikacji przygotował je Piotr Dowejko - dowejko.wordpress.com

Piękne stroje i buty, w które ubrane są panie znajdzicie w sklepach Entra, Morgan, Medicine, Tatuum i Stefanel.

Przeprowadzenie konkursu jest możliwe dzięki wsparciu finansowemu otrzmanemu w ramach dotacji z Urzędu Marszałkowskiego woj. warmińsko - mazurskiego.

/userfiles/konkurs_2018/konkurs_babafest_2018_regulamin.pdf

 

Na nasze wszystkie kandydatki oddano 14451 głosów
Anna Mikita Anna Mikita to wulkan nie kobieta.
Gdy tylko komuś potrzebna jest pomoc ona zakasuje rękawy i bierze się do pracy. Oprócz akcji charytatywnych bierze udział w różnych eventach społecznych, akcjach edukacyjnych i animacyjnych. Gdy chce opowiedzieć dzieciom o świecie bajek, czy też o świecie zwierząt, szyje specjalne maskotki i na spotkaniach warsztatowych szyje (wykańcza je) z dziećmi. Często bierze aktywny udział w akcjach MOK Olsztyn.
Małgorzata Moszyńska Od lat działa na rzecz rozwoju wiedzy o autyzmie, przez wiele lat szkoliła kadry pedagogiczne w tym zakresie. Odbyła szereg spotkań-pogadanek, bezpłatnych szkoleń w placówkach oświatowych naszego województwa kierowanych do nauczycieli. Uświadamia problemy w edukacji i rozpoznawaniu oraz odpowiednim prowadzeniu dzieci z autyzmem, zespołem Aspergera.
Anna Puszcz Anna Puszcz to Osobowość o duszy artystycznej, o wielu zainteresowaniach, pełna pomysłów. Marzy i realizuje marzenia – nie tylko swoje. Działa na rzecz lokalnej społeczności – inicjuje, a potem realizuje wiele projektów artystycznych i społecznych dla kobiet i nie tylko. „Żyję tu, mieszkam tu i chcę robić rzeczy wartościowe, potrzebne mieszkańcom, ale dające też radość mi i Kobietom ze Stowarzyszenia”.
Angelika Stawisińska Angelika to społecznik od urodzenia, który tanecznym krokiem i z niesamowitym uśmiechem idzie przez życie. Jako wolontariuszka jest trenerem i opiekunem na obozach tanecznych dla dzieci i młodzieży w Przyjezierzu- Stowarzyszenie ARTiK. Koordynatorka Międzynarodowego Festiwalu Teatralnego DEMOLUDY z ramienia Fundacji Kreatywnego Rozwoju, która jest partnerem i współorganizatorem Festiwalu.
Agnieszka Bednarczyk Agnieszka Bednarczyk to nie tylko Kapitan w Klubie golfowym Mazury Golf & Country Club oraz tegoroczna Mistrzyni Polski longest drive. To przede wszystkim matka, przyjaciółka i nauczycielka. Trener i zwolenniczka zdrowego stylu życia, którym zaraża wszystkich wokół. Skutecznie zachęca innych do treningów i zdrowego trybu życia. Lwica z urodzenia, prawdziwa wojowniczka o zdrowy świat swoich bliskich, przyjaciół i znajomych.
Beata Januszczyk Aktywnie wspiera wydarzenia charytatywne, które odbywają się w Szczytnie i Olsztynie. Pomaga skromnie i bez rozgłosu. Profesjonalnie i bezinteresownie wspiera kobiety w potrzebie jako wykształcony coach, pomaga i wspiera je w rozwoju osobistym i motywuje do zmian, na rzecz lepszego życia. Nikogo nie zostawia w potrzebie.
Anna Ruszczyk Prawdziwy społecznik. Twórca kampanii społecznej "Leżymy na trawie i rozmawiamy o prawie", akcji mającej na celu przybliżenie aspektów prawnych bliskich każdemu człowiekowi mieszkańcom Szczytna. Sukces kampanii zaowocował pomysłem organizacji podobnych akcji w innych miastach na terenie całej Polski. Stworzyła projekt "Młodzieżowa Strefa Street Art Szczytno", który zakłada przeprowadzenie pod okiem doświadczonego artysty- animatora warsztatów tworzenia street artu dla dzieci i młodzieży.
Kinga Grabowska To przede wszystkim praca na rzecz mieszkańców olsztyńskiego Zatorza. Wszystko zaczęło się w momencie dołączenia do składu tamtejszej Rady Osiedla. Kinga Grabowska skupiła się na organizacji oferty dla dzieci, młodzieży, dorosłych i starszych na bazie pomieszczeń rady.
Ewa Rumińska Ewa jest założycielką Fundacji Albatros, która zrealizowała dziesiątki projektów związanych z ochroną przyrody, od lat realizuje projekt SYMBIOSIS wspierający również działalność innych ośrodków, obecnie dzięki środkom unijnym. Przy swoim domu prowadzi schronisko dla ptaków, walczy o każdego. W Ptasiej Akademii, w której pozostają ptaki skazane na opiekę człowieka, prowadzone są zajęcia edukacyjne. A na terenie powiatu olsztyńskiego, dzięki wsparciu, działa Ptasia Straż, grupa wolontariuszy, którzy angażują się w interwencje związane z pomocą rannym ptakom.
Monika Szczygło Monika angażuje się w działania mające na celu polepszenie losu bezdomnych zwierząt, mieszkańców schronisk. Organizuje z powodzeniem akcje i kampanie społeczne. Zrealizowała akcję Przyjaciół się nie wyrzuca oraz Lato z Pupilem. Prowadziła na antenie radia cykliczne audycje, prezentowała psy i koty do adopcji i organizowała zbiórki karmy, która trafiła do najbardziej potrzebujących schronisk, stowarzyszeń i przytulisk.
Agnieszka Kacprzyk Z działań prospołecznych najbardziej lubi te niepokorne – siać pozytywny ferment , uświadamiać, dodawać odwagi i promować postawy życzliwości, wolności i tolerancji.
W młodości instruktorka ZHP i drużynowa w olsztyńskim Hufcu „Rodło”, na studiach zaangażowana w życie kulturalne Poznania, kiedy wróciła do rodzinnego Olsztyna działała w radzie osiedla Nad Jeziorem Długim, inicjowała akcje streetartowe oraz feministyczne. Lubi budzić ludzi. I dlatego wraz z Anną Góralską założyły Lole Rozbójniczki – nieformalną grupę kobiet, które sieją dobro, skłaniają do refleksji i zarażają energią.
Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2019. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

 Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych z Uśmiechem w Olsztynie, wszelkie infomacje dotyczące RODO znajdują się na stronie http://babafest.pl/stowarzyszenie 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.