#babafest

Edycja 2017

Na nasze wszystkie kandydatki oddano 11843 głosów
Danuta Dziekan Jej „kawałek podłogi” jest wszędzie tam, gdzie się pojawi i zawsze stara się go ulepszać. Ograniczenia? Czas! Okazuje się, że mimo wszelkich starań doba wciąż ma tylko 24 godziny i za żadne skarby nie chce się rozciągnąć. A jest przecież tyle rzeczy do zrobienia, tylu ludzi, których warto poznać, tyle miejsc do odwiedzenia i tyle kwiatów do zasadzenia w ogrodzie.
Małgorzata Kozioł Pani Małgorzata Kozioł w Gminie Lubomino i naszej miejscowości, w Wolnicy rozpoczęła swoją pracę w 2009 roku.
Od tamtego czasu nasza miejscowość bardzo się zmieniała. Dzięki otwartości i kreatywności oraz chęci i umiejętności współpracy ze środowiskiem lokalnym potrafiła zmotywować społeczność wiejską do działania na rzecz rozwoju miejscowości. Pani Małgosia jest znana w środowisku lokalnym oraz w regionie, jako świetny organizator, menedżer, kreator polityki społecznej, potrafiący zjednywać sobie ludzi i aktywizować ich do działania, a jednocześnie człowiek o wielkim sercu.
Beata Jakubiak Beata Jakubiak od dziecka dorastała w kręgu spraw załatwianych przez Mamę dla ludzi. To Mama zaraziła ją aktywnością społeczną, to ona pozwalała jej na rozwój osobisty i wybór własnych dróg życiowych. Dzięki mądremu wychowaniu i zaszczepionym wartością uczeń przerósł mistrza. Beata jest Prezesem Stowarzyszenia Wspólne Wójtowo, dzięki jej ogromnemu darowi zarażanie pasją społeczną innych, osiągnięcia Stowarzyszenia Wspólne Wójtowo zostało dostrzeżone i nagrodzone przez Pałac Prezydencki w Warszawie.
Wanda Agnieszka Jabłońska Pani Wanda Agnieszka Jabłońska od lat zabiega o godne nauczanie i traktowanie osób z niepełnosprawnością. Organizuje szereg szkoleń dla rodziców, terapeutów, wychowawców aby jak najlepiej wykonywali swoje codzienne zadania i czerpali radość z poznawania wartości wewnętrznych każdego człowieka. Codziennie sprawia aby dzieci mogły uczyć się godnie. Pokonuje wszelkie bariery i wraz z rodzicami i nauczycielami inicjuje nowe projekty, wyposaża sale oraz zaraża optymizmem, ze życie może być lepsze.
Agnieszka Kupper Agnieszka Kupper, Wiedźmucha, umie lepić pierogi i przypalić wodę, matka 4 dzieci, które od 4 lat samodzielnie wychowuje. Jej „Mała ojczyzna” to katolicka wspólnota Wiara i Światło, która skupia ludzi z niepełnosprawnością intelektualną, ich rodziny oraz wolontariuszy. Od 5 lat realizuje się jako osoba odpowiedzialna za wspólnotę. Wraz z niepełnosprawnymi organizuje kiermasze świąteczne, przedstawienia teatralne i małe formy muzyczne.
Anna Wojszel Kocha sztukę dzięki, której pomaga innym. Wiele jej prac artystycznych pomogły w różnych akcjach charytatywnych. Pracuje na poziomie małych środowisk wiejskich (młodzież, osoby dorosłe) organizując m.in. plenery edukacyjne i animacyjne: malowanie dachówek, kamieni, butelek po artystyczne malowanie przystanków autobusowych. Wykorzystuje tradycyjne techniki plastyczne, street art, ale i nie boi się ich także łączyć. Poprzez organizację plenerów i spotkań aktywizuje społeczność lokalną. Znakomicie łączy elementy lokalnego dziedzictwa kulturowego i przyrodniczego z działaniami animacyjnymi.
Iwona Woźniak Pani Iwona wspólnie z dwójką rodziców dzieci kardiologicznych założyła we wrześniu 2010r. Fundację na Rzecz Dzieci z Chorobami i Wadami Serca „Serduszko” przy Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu Dziecięcym. Wraz we współpracy z lekarzami, ludźmi dobrej woli udało jej się pomóc wielu rodzinom borykającym się z takimi samymi problemami, z jakimi ona zmaga się mając dzieci kardiologiczne, wyposażyć oddział kardiologiczny w nowoczesny specjalistyczny sprzęt, dzięki któremu mali pacjenci mogą być leczeni profesjonalnie i fachowo.
Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2019. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

 Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych z Uśmiechem w Olsztynie, wszelkie infomacje dotyczące RODO znajdują się na stronie http://babafest.pl/stowarzyszenie 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.