#babafest

Edycja 2016

Na nasze wszystkie kandydatki oddano 11560 głosów
Monika Dąbrowska Monika Dąbrowska jest pomysłodawczynią akcji „Bieg na sześć łap”, którą od 3,5 roku systematycznie organizuje. Jest to akcja, która polega na uprawianiu aktywności fizycznej w towarzystwie piesków ze schroniska dla zwierząt. Dzięki tej idei osoby, które na co dzień biegają, spacerują, zamiast ćwiczyć samemu, zabierają na trening pupile z azylu.
Anna Krućko Pani Anna działa w Grupie “Dziel się Sercem”, która wraz z grupą motocyklistów z Ostródy organizuje koncerty charytatywne. Dochód z koncertów przekazywany jest na rzecz Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych lub osób chorych i potrzebujących.
Marta Niedźwiedź Pani Marta na stałe współpracuje z Fundacją „Przyszłość dla dzieci”, organizuje warsztaty z okazji Dnia Dziecka dla Zespołu Placówek Specjalnych przy Szpitalu Dziecięcym w Olsztynie. W 2015 i 2016 roku wzięła udział w biegu charytatywnym „O co biega?” organizowanym przez Rotary Club Varmia.
Henryka Żygota Pani Henia swoją działalność społeczną rozpoczęła w 2006 roku jako członek grupy nieformalnej – Komitet Wiejski Utworzenia Świetlicy w Pożarkach. Działa na rzecz wyrównywania szans dzieci i młodzieży z obszarów wiejskich. W wyniku jej działań, poprzez pozyskiwanie funduszy zewnętrznych w ramach małych projektów, poprawia się estetyka wsi i powstają miejsca użyteczności publicznej.
Elżbieta Muż Pani Elżbieta jest organizatorem niezliczonej liczby imprez, spotkań, konkursów, warsztatów dla mieszkańców Osiedla „Kormoran” i osób spoza osiedla. Pomimo skromnych warunków i niskich nakładów finansowych na zakupy nowych tytułów, Pani Elżbieta potrafi znaleźć sponsorów a w przypadku ich braku, niejednokrotnie z własnej pensji uzupełnia księgozbiór.
Joanna Wróż Pani Joanna Jest prezesem Koła Gospodyń wiejskich w Miętkich (gmina Dźwierzuty) od 2012 roku. Reaktywowała Koło i sprawia, że ono żyje. Jest dobrym duchem swojej miejscowości, ale również gminy. Wraz z paniami z KGW bierze udział w licznych konkursach organizowanych dla kół. Pod jej kierownictwem KGW w Miętkach sięgnęło po wiele wyróżnień i nagród.
Monika Kulesza Pani Monika jest osobą, która żyje miłością do zwierzaków. Jako miłośniczka zwierząt zawsze pomaga bezinteresownie potrzebującym. Walczyła o los zwierząt w Dobrym Mieście. Z jej inicjatywy powstała grupa wolontariuszy do dziś ratująca zwierzęta. Zaraziła innych swoją postawą.
Barbara Baturo Pani Barbara aktywnie działa w organizacjach pozarządowych od ponad 25 lat. W latach 90-tych założyła Towarzystwo Przyjaciół Liceum Ekologicznego Aura, które z sukcesem przez wiele lat prowadziło szkołę średnią. Była Prezesem Towarzystwa i wicedyrektorem szkoły.

Jest współorganizatorką Olsztyńskiego Towarzystwa Amazonki, w której przez wiele lat pełniła funkcje wiceprezesa i członka zarządu.
Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2019. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

 Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych z Uśmiechem w Olsztynie, wszelkie infomacje dotyczące RODO znajdują się na stronie http://babafest.pl/stowarzyszenie 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.