#babafest

grupa warsztatów: MYŚLI I EMOCJE

Droga do miłości-droga do siebie

termin: 12.10.2020 godz. 17:00 - 19:00

ilość dostępnych miejsc: 0

prowadzący: Dominika Świątecka - Majewska

szczegóły

PODŁĄCZENIE- warsztat medytacji i uważności

termin: 14.10.2020 godz. 17:00 - 18:00

ilość dostępnych miejsc: 0

prowadzący: Dominika Świątecka - Majewska

szczegóły

W poszukiwaniu Świętego Graal’a, czyli o uważności w życiu codziennym

termin: 17.10.2020 godz. 10:00 - 11:30

ilość dostępnych miejsc: 0

prowadzący: Marek Ruczko vel Książe Relaksu

szczegóły

Uwolnij stres ze swego ciała – TRE

termin: 13.10.2020 godz. 17:00 - 18:00

ilość dostępnych miejsc: 0

prowadzący: Anna Siekierska

szczegóły

Życie oparte o uważność

termin: 17.10.2020 godz. 11:00 - 13:15

ilość dostępnych miejsc: 0

prowadzący: Magdalena Janus

szczegóły

Mindfulness, czyli jak surfować po falach własnych myśli, emocji i odczuć, i nie dać im się zatopić

termin: 16.10.2020 godz. 17:30 - 18:30

ilość dostępnych miejsc: 0

prowadzący: Marta Markocka - Pepol

szczegóły

QIGONG dla kobiet – Promienny Lotos

termin: 14.09.2020 18:00 - 14.10.2020 19:30

ilość dostępnych miejsc: 0

prowadzący: Anna Hajduczenia

szczegóły

Wypada prosić, czyli sztuka proszenia w sięganiu po swoje

termin: 12.10.2020 godz. 17:30 - 19:00

ilość dostępnych miejsc: 0

prowadzący: Dorota Weselak

szczegóły

Twoja Harmonia. BIOLOGIA TOTALNA, TERAPIA RELACJI, TERAPIA SEKSUALNOŚĆ.

termin: 12.10.2020 godz. 18:00 - 20:30

ilość dostępnych miejsc: 0

prowadzący: Anna Mrówczyńska-Dąbska

szczegóły

grupa warsztatów: COŚ WIĘCEJ NIŻ PRACA

Czy mowa ciała może wskazać, że ktoś kłamie?

termin: 14.10.2020 godz. 17:30 - 20:00

ilość dostępnych miejsc: 0

prowadzący: Alina Stasiak

szczegóły

Mam Podcast – jak stworzyć swój podcast?

termin: 14.10.2020 godz. 17:00 - 19:00

ilość dostępnych miejsc: 0

prowadzący: Przemysław Lenart

szczegóły

5 zasad skutecznej reklamy na Facebooku i Instagramie

termin: 15.10.2020 godz. 17:00 - 18:30

ilość dostępnych miejsc: 0

prowadzący: Sylwia Dębowska - Lenart

szczegóły

Prawo autorskie przy kawie

termin: 17.10.2020 godz. 14:30 - 16:00

ilość dostępnych miejsc: 0

prowadzący: Karolina Sawicka

szczegóły

Pokochaj wystąpienia publiczne

termin: 18.10.2020 godz. 10:00 - 12:00

ilość dostępnych miejsc: 0

prowadzący: Marcin Grzeszczyk, Aleksandra Zapolska

szczegóły

grupa warsztatów: ZDROWIE I URODA

Jak zatrzymać wypadanie włosów i sprawić by były silne i zdrowe?

termin: 21.10.2020 godz. 18:15 - 20:45

ilość dostępnych miejsc: 0

prowadzący: Joanna Kulczyk

szczegóły

Jak dbać o zdrowie jelit by zapobiegać chorobom autoimmunologicznym?

termin: 20.10.2020 godz. 18:15 - 20:15

ilość dostępnych miejsc: 0

prowadzący: Joanna Kulczyk

szczegóły

Płuca – tchnienie Życia

termin: 12.10.2020 godz. 19:00 - 20:30

ilość dostępnych miejsc: 0

prowadzący: Michał Szymański

szczegóły

Uwalniamy żuchwę do życia. Staw skroniowo-żuchwowy.

termin: 14.10.2020 godz. 16:00 - 17:00

ilość dostępnych miejsc: 0

prowadzący: dr Iwo Łaźniewska

szczegóły

Uwalniamy głowę z natłoku myśli. Elementy Access Bars.

termin: 14.10.2020 godz. 17:30 - 18:30

ilość dostępnych miejsc: 0

prowadzący: Anna Konieczna-Łojek

szczegóły

Uwolnij Ciało: mięśnie dna miednicy i oddech

termin: 14.10.2020 godz. 19:00 - 20:00

ilość dostępnych miejsc: 0

prowadzący: Iwka Trznadel

szczegóły

Rozmowy o Ciele - Terapeuci Stacja Flow Life TEAM

termin: 14.10.2020 godz. 20:30 - 21:30

ilość dostępnych miejsc: 0

prowadzący: Terapeuci – Stacja Flow Life TEAM

szczegóły

Gimnastyka Szczęścia

termin: 16.10.2020 godz. 16:30 - 17:30

ilość dostępnych miejsc: 0

prowadzący: Ewa Pawlak

szczegóły

Droga do siebie

termin: 16.10.2020 godz. 18:00 - 19:00

ilość dostępnych miejsc: 0

prowadzący: Sylwia Zielińska

szczegóły

Kamertony lecznicze - uzdrawianie dźwiękiem

termin: 12.10.2020 godz. 15:30 - 16:30

ilość dostępnych miejsc: 0

prowadzący: Małgorzata Beata Kornaś i Anna Edyta Węgrzynowicz

szczegóły

grupa warsztatów: TWÓRCZA PRZESTRZEŃ

Jesienne wianki

termin: 15.10.2020 godz. 16:00 - 18:00

ilość dostępnych miejsc: 0

prowadzący: Agnieszka Reimus- Knezevic, Izabela Mańkowska- Salik

szczegóły

Śpiewam i mam uciechę!

termin: 18.10.2020 godz. 09:30 - 11:30

ilość dostępnych miejsc: 0

prowadzący: Alicja Ruczko

szczegóły

Stwórz swoje wyjątkowe świece sojowe z naturalnymi olejkami eterycznymi i kompozycjami zapachowymi.

termin: 13.10.2020 godz. 18:00 - 19:00

ilość dostępnych miejsc: 0

prowadzący: Agnieszka Koprucka

szczegóły

Warsztat z szycia ECO woreczków

termin: 12.10.2020 11:00 - 16.10.2020 16:00

ilość dostępnych miejsc: 0

prowadzący: Aleksandra Szymaniec

szczegóły

Stwórz swoje wyjątkowe świece sojowe z naturalnymi olejkami eterycznymi i kompozycjami zapachowymi -

termin: 15.10.2020 18:00 - 19.11.2020 19:00

ilość dostępnych miejsc: 0

prowadzący: Agnieszka Koprucka

szczegóły

grupa warsztatów: CIAŁO W RUCHU

Szkoła Zdrowych Pleców

termin: 17.10.2020 godz. 12:30 - 13:30

ilość dostępnych miejsc: 0

prowadzący: Joanna Zadroga

szczegóły

Pobujaj się- czyli Aerial Yoga

termin: 17.10.2020 godz. 15:30 - 16:30

ilość dostępnych miejsc: 0

prowadzący: Izabela Łagun

szczegóły

Wyginam śmiało ciało- czyli jak polubić streching

termin: 11.10.2020 godz. 15:30 - 16:30

ilość dostępnych miejsc: 0

prowadzący: Izabela Łagun

szczegóły

Oswoić rurkę- czyli Pole Dance

termin: 17.10.2020 godz. 16:30 - 17:30

ilość dostępnych miejsc: 0

prowadzący: Izabela Łagun

szczegóły

Flamenco- sztuka ukorzenienia

termin: 15.10.2020 godz. 19:00 - 20:30

ilość dostępnych miejsc: 0

prowadzący: Magdalena Faszcza

szczegóły

Ruch i taniec w przestrzeni ciała, emocji, umysłu i duszy

termin: 12.10.2020 godz. 12:30 - 13:30

ilość dostępnych miejsc: 0

prowadzący: Anna Siekierska

szczegóły

Ekspres(ja)

termin: 17.10.2020 godz. 10:00 - 12:30

ilość dostępnych miejsc: 0

prowadzący: Agnieszka Reimus- Knezevic, Izabela Mańkowska- Salik

szczegóły

Żywioł Ziemi - stabilizacja i ugruntowanie, czyli znajdź swoją kotwicę

termin: 15.10.2020 godz. 16:30 - 17:30

ilość dostępnych miejsc: 0

prowadzący: Asia Łotysz

szczegóły

BODYFULNESS – odpręż kręgosłup, uwolnij plecy.

termin: 16.10.2020 godz. 19:00 - 20:30

ilość dostępnych miejsc: 0

prowadzący: dr Iwo Łaźniewska

szczegóły

Joga jako praca z ciałem, Joga terapeutyczna

termin: 13.10.2020 godz. 16:30 - 17:30

ilość dostępnych miejsc: 0

prowadzący: Monika Wojczulanis

szczegóły
Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2019. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

 Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych z Uśmiechem w Olsztynie, wszelkie infomacje dotyczące RODO znajdują się na stronie http://babafest.pl/stowarzyszenie 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.