BabaFest 2017

BabaFest 2017

#babafest

Joga dynamiczna - KINETIC FITNESS CLUB: szczegóły

liczba miejsc: 2

cena: 10 zł

termin: 15.10.2016 godz. 12:00 - 13:00

lokalizacja: Galeria Warmińska, ul Tuwima 26, 10-748 Olsztyn

prowadzący: Iwona - Kinetic Fitness Club

Opis:

JOGA DYNAMICZNA - to najbardziej dynamiczna i wszechstronna forma Hatha Jogi. Charakteryzuje się stałymi, dynamicznymi sekwencjami asan (pozycji) pogrupowanych w ściśle określoną kolejność. Ma działanie dobroczynne na umysł i ciało. Pozwala nie tylko zrelaksować się, ale także w przyjemny sposób spalić kalorie. Ponadto wysmukla sylwetkę, wzmacnia i uelastycznia ciało. Jak każda odmiana jogi, joga dynamiczna także odpręża i dodaje energii, tzw.zastrzyk endorfin, korzystnie wpływa na psychikę - rozluźnia, odstresowuje, przynosi spokój i daje wewnętrzną siłę.

 

Informacje o prowadzącym:

 

Instruktor:  Iwona - Kinetic Fitness Klub

Kinetic Fitness Club to miejsce dla wszystkich, którzy uwielbiają aktywność fizyczną, tych, którzy chcą być fit, spędzać czas w otoczeniu ciekawych ludzi.
W klubach Kinetic:
- oferujemy możliwość uprawiania szeroko pojętej aktywności fizycznej i różnego rodzaju treningu
- sprzedajemy drogę do realizacji marzeń o szczupłej sylwetce, zdrowiu, fizycznej atrakcyjności, sprawności, bycie modnym i trendy
- zapewniamy dobre samopoczucie, niezwykłe przeżycia, pozytywne doznania, wspaniałą atmosferę, przyjazne relacje z innymi ludźmi
Więcej na: www.kinetic.com.pl

Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2017. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.