BabaFest 2017

BabaFest 2017

#babafest

Naturalne kosmetyki do twarzy (hand made): szczegóły

liczba miejsc: 0

cena: 50 zł

termin: 15.10.2016 godz. 13:00 - 15:00

lokalizacja: Wyższa Szkoła Pedagogiczna im. J. Korczaka, ul. Sikorskiego 23

prowadzący: Izabela Kornet

Opis:

Ten warsztat to czas dla kobiet, które chcą zacząć dbać o siebie świadomie i odpowiedzialnie. Tym razem będziemy działać tworząc kosmetyki do twarzy, w tym między innymi toniki (pachnące kwiatami!), maseczki, serum i peelingi. Pokażę Wam jak zrobić je w domu, jak używać i przechowywać. Powiem jak działają i przekażę inspirującą dawkę wiedzy o tym, jak zrobić kosmetyk z produktów ogólnodostępnych. Gotowe? Mam nadzieję, bo mam dla Was wiele dobrego! 

Informacje o prowadzącym:

Izabela Kornet – prowadząca bloga The Secret of Healing, organizatorka Spotkań Świadomych Blogerek w Bydgoszczy i prowadząca warsztaty dla kobiet z zakresu produkcji domowych kosmetyków oraz motywacji w systematycznym dbaniu o kobiece ciała. Studentka trzeciego roku fizjoterapii weterynaryjnej i technik weterynarii. Zwolenniczka świadomego życia i podejmowania odpowiedzialnych decyzji.

Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2017. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.