BabaFest 2017

BabaFest 2017

#babafest

Dieta i istota odżywiania dla chorych na Hashimoto: szczegóły

liczba miejsc: 16

cena: 20 zł

termin: 15.10.2016 godz. 13:30 - 15:00

lokalizacja: Wyższa Szkoła Pedagogiczna im. J. Korczaka, ul. Sikorskiego 23

prowadzący: Anna Szymska

Opis:

W trakcie wykładu wyjaśnimy, jaką rolę pełni właściwa dieta w zaburzeniach pracy tarczycy.
Odpowiemy na najczęściej zadawane pytania: 
- „Czy rzeczywiście przy Hashimoto należy rezygnować z nabiału i glutenu?” 
- „Jakie produkty włączyć do menu?” 
- „Co z produktami superfoods w diecie tarczycowej?”. 
Rozwikłamy tajemnice białka i  goitrogenów w diecie tarczycowej. Pokażemy jak prawidłowo komponować menu oraz przedstawimy przykładowy jadłospis.

 

Informacje o prowadzącym:

SEKRETY DIETY to profesjonalna Poradnia Dietetyczna. Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny i dokładamy wszelkich starań, aby każdy czuł się bezpiecznie i komfortowo. Jesteśmy przekonane, że wdrażanie zasad racjonalnego odżywiania pozwoli cieszyć się zdrowiem i smukłą sylwetkę przez długie lata. Nasze motto to: ”Nie ważne są kalorie, liczy się zmiana nawyków żywieniowych”.
Sekrety diety w naszej poradni zdradzają mgr inż. Anna Szymska, technolog żywności, dietetyk. W 2009 roku ukończyła studia magisterskie na Uniwersytecie Warmińsko – Mazurskim. Stale poszerza swoją wiedze uczestnicząc w szkoleniach
i konferencjach. Interesuje się psychologicznym podejściem do zmiany nawyków żywieniowych, zaburzeniami odżywiania, dietetycznym leczeniem otyłości oraz chorób autoimmunologicznych, głównie nietolerancji pokarmowych. 
Drugim ekspertem jest mgr Katarzyna Paszkowska, dietetyk kliniczny, zwolenniczka naturalnej diety bez suplementów.
W 2015 roku ukończyła studia magisterskie na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym, na kierunku dietetyka.  Szczególnie interesuje się dietetyką pediatryczną, zaburzeniami odżywiania i wspomaganiem leczenia chorób dietą.  Prywatnie właścicielka 2 kotów i miłośniczka wypieków.

 

Aby oddać głos na: proszę wypełnić formularz:

Głosjesz na kandydatkę w konkursie o tytuł BabaFest 2017. 

Na podany adres zostanie wysłany mail z linkiem potwierdzającym oddanie głosu, wystarczy w niego kliknąć i Twój głos pojawi się na koncie Twojej kandydatki.

Serdecznie dziękujęmy :)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie nadesłanych na konkurs danych osobowych przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Rozwojowych Z Uśmiechem z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 8/9/lok 7 w celach związanych z konkursem.